2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)

27 мар 2021
6 091 308 Приказа

Lyrics 2TON
Prod by Nego
Video : n’Pik Creative
Metro Music
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1OdMuiNA6JV7hxbJA1SwQw
iTunes: music.apple.com/us/album/ftyra-jote-single/1560617860?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FTYRAJOTE

Коментара
 • From Azerbajan citi BAKU🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿

  Мима АлексеевМима АлексеевПре 32 секунди
 • Ke ndonje moter

  Aldo DoroAldo DoroПре сат
 • Sa bukur 2 ton

  Buqe NikqiBuqe NikqiПре 2 сата
 • 2ton 2021 hittttt

  Kp KpopfanKp KpopfanПре 2 сата
 • Super

  Enea KosturiEnea KosturiПре 7 сати
 • Knej

  lsmaili xhemalelsmaili xhemaleПре 7 сати
 • 2Ton King 🥇 / Mega Hit 🔥

  Ptao TomPtao TomПре 8 сати
 • Yesss 🙌🙌🙌🥳🥳🥳 u r number 1

  Fredi MeliFredi MeliПре 8 сати
 • Super keng, e adhuroj ket kengetar ka nje ze te mbrekullushem respekte 🙏🙏🙏🙏

  Enkeleda ToskaEnkeleda ToskaПре 17 сати
 • 2Ton King 🥇 / Mega Hit 🔥

  zijuiy wttuyzijuiy wttuyПре 17 сати
 • Hello I am indian

  FREE VS FIREFREE VS FIREПре 20 сати
 • I'M IN LOVE WITH THIS SONG😍

  eri_ssseri_sssПре 20 сати
 • Je njish

  Agren ShaqeAgren ShaqeПре 21 сат
 • BRAVO 2 TON

  mateoaci dmateoaci dПре 23 сата
 • Good idea!

  ERBLIN GABRICAERBLIN GABRICAПре дан
 • Si gjithmon 2TON na len pa fjale nga kenget e tij💣🤍

  niduoe streniduoe streПре дан
 • 🇩🇪🇽🇰💋

  Sarah HohnSarah HohnПре дан
 • L

  Bardhi QershoriBardhi QershoriПре дан
 • kurr nuk perdor fjale fyse respekt

  Artin HalitiArtin HalitiПре 2 дана
 • Eleonora milkovic

  Bojana RadevskaBojana RadevskaПре 2 дана
 • From Rotterdam we love this song 🥰😍

  i was righti was rightПре 2 дана
 • Respekt 🇦🇱

  Mario PetroMario PetroПре 2 дана
 • 0:23 kur te hy vetja ne qef dhe i beson djallit

  The UniqueThe UniqueПре 2 дана
 • 2 ton 🌟🌟🌟🌟🌟

  ujori ujoriujori ujoriПре 2 дана
 • 💥💥💥💥

  Shegushe KadiuShegushe KadiuПре 2 дана
 • Thjsyihhgvjgfhvb Bkff

  Laureta BerishaLaureta BerishaПре 2 дана
 • 2Ton King 🥇 / Mega Hit 🔥

  bodoti qwiubodoti qwiuПре 2 дана
 • Super je nje ze te shkelqyeshem

  Anita RrugaAnita RrugaПре 2 дана
 • Kengetar shum I Mir bravo

  hedllo hellowhedllo hellowПре 2 дана
 • shiko me poshte

  Klea VeshiKlea VeshiПре 2 дана
  • zoti ju ruajt

   Klea VeshiKlea VeshiПре 2 дана
 • Man nuk me pelqen 2toni por kete kenge e ka bere te bukur

  Fier JonFier JonПре 2 дана
 • I am listening from India 🇮🇳🇮🇳❤️❤️

  Raju aroraRaju aroraПре 3 дана
 • 💋💋❤❤❤❤

  Fidan ColjajFidan ColjajПре 3 дана
 • Kengtari me i dobt

  Valmir DalloshiValmir DalloshiПре 3 дана
 • Shkon dy toni te menaxheri me ba kang menagjeri: qka me tbo dy ton 2 toni: si gjeth babush 🤣🤣🤣

  Arsim GashiArsim GashiПре 3 дана
 • Se ftyra jote jote jote em tranoji🥺❤️ E deri ne fund ksaj bote bote bote me ty shkoj.🙌🏻❤️

  Emily AnEmily AnПре 3 дана
 • my idol💜💜

  Valzim GashiValzim GashiПре 3 дана
 • Sa e bukur kenga

  FF TOXICFF TOXICПре 3 дана
 • Paska ardh ne Shkoder per t bere videoklipin.

  DURO SDURO SПре 3 дана
 • 1:47 😍😍

  B AB AПре 4 дана
  • o zot gjithmone e degjoj kete kenge e kam te makina e kam alarme edhe zile telefoni bravo 2ton ja dole te na mahnitesh

   Emily AnEmily AnПре 3 дана
 • kingi i muzikes 👑👑👑

  ARTUR BUCIARTUR BUCIПре 4 дана
  • Ky veq hite qet bravo njeri 🤔🤔🤔👏👏👏

   zijuiy wttuyzijuiy wttuyПре 3 дана
 • ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

  Laureta BerishaLaureta BerishaПре 4 дана
 • Me pelqen emri dhe kenga jote😗😍😍😗😗😗

  suela bunjakusuela bunjakuПре 4 дана
 • Ooose

  Mondi PalloshiMondi PalloshiПре 4 дана
 • Super kengtar

  Merita LleshiMerita LleshiПре 4 дана
 • 💎❣️E&S❣️💎

  *Stella**Stella*Пре 4 дана
 • 👌👍

  Nasi BrahimajNasi BrahimajПре 4 дана
 • rsworld.info/face/video/k5uFoZ5ipZ6Pa64.html Mevli dhe Juli - Dashnia, per te mos u humbur...

  Perputhen PikantPerputhen PikantПре 5 дана
 • Sluskeo

  AAПре 5 дана
  • kenga ime prill 2021

   soinu foigsoinu foigПре 4 дана
 • Meda

  AAПре 5 дана
 • rsworld.info/cd/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg.html

  lyrics_K1DAlyrics_K1DAПре 5 дана
  • Si gjithmon hit

   soinu foigsoinu foigПре 4 дана
 • Il me déçoit vraiment jamais 2ton , la chanson est vraiment au top comme d'habitude 🥳🥳🥳🥳🥳

  Ask to seduce MissAsk to seduce MissПре 5 дана
 • Kenga e bukur

  Nadi HoxhaNadi HoxhaПре 5 дана
  • rsworld.info/cd/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg.html

   lyrics_K1DAlyrics_K1DAПре 5 дана
 • o zot gjithmone e degjoj kete kenge e kam te makina e kam alarme edhe zile telefoni bravo 2ton ja dole te na mahnitesh

  Eldi FejzaEldi FejzaПре 5 дана
 • Ky veq hite qet bravo njeri 🤔🤔🤔👏👏👏

  SHAIP cucllaSHAIP cucllaПре 5 дана
  • rsworld.info/cd/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg.html

   lyrics_K1DAlyrics_K1DAПре 5 дана
 • 🇵🇰♥️🇦🇱☝🏽

  Moe KaanMoe KaanПре 5 дана
 • Të gjitha këngët i ke të Përkryera.

  Shkurt MuratiShkurt MuratiПре 5 дана
 • O zot si eshte ajo vajza qe kercen 😍😍😍😍😋😋

  Xheni XheniXheni XheniПре 5 дана
 • Konga e mir veq clipi palidhje. Sdin njeri a po kqyr videoclip a por**

  Ms. IMs. IПре 5 дана
 • kush e digjon ne 2021

  Klea VeshiKlea VeshiПре 5 дана
 • 👍❤❤🇺🇦

  Oksana HaydeyOksana HaydeyПре 5 дана
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Vladimit EshjaVladimit EshjaПре 5 дана
 • Smyr

  Gashi NoarGashi NoarПре 6 дана
 • Si gjithmon hit

  Juljan TufaJuljan TufaПре 6 дана
 • kenga ime prill 2021

  Elinda KelmendiElinda KelmendiПре 6 дана
 • 😍😍😍😍😍

  Izabela KolliIzabela KolliПре 6 дана
 • 😍😍😍😍

  Bleana BejajBleana BejajПре 6 дана
 • Raja Yoga është një sistem i lashtë i meditimit dhe mirëkuptimit shpirtëror. Kjo na mundëson të kthehemi në një gjendje të paqes së brendshme, fuqisë personale dhe vetëvlerësimit përmes rindezjes së cilësive dhe virtyteve origjinale të shpirtit. Ai siguron shumë përgjigje për pyetjet e lashta në lidhje me identitetin dhe qëllimin tonë dhe hap një rrugë për paqen e vërtetë të mendjes dhe një gjendje natyrore të lumturisë. Raja Yoga ju jep një kuptim të qartë shpirtëror të vetvetes, ju ndihmon të ri-zbuloni dhe përdorni cilësitë pozitive tashmë të fshehura brenda jush. Ju ndihmon të krijoni qëndrime të reja dhe të zhvilloni përgjigje të reja. Si çdo aftësi, kjo kërkon praktikë. Duke bërë një meditim të vogël çdo ditë, ai shpejt bëhet një zakon i natyrshëm dhe i lehtë, i cili ju shpërblen bujarisht për përpjekjen që përfshin. Luaj Video Meditimi Raja Yoga është një teknikë me sy të hapur që mund të përdoret nga kushdo, kudo. Nëse doni të mësoni se si të relaksoheni, duhet të jeni më të përqendruar dhe krijues ose po kërkoni ndriçim personal, Meditimi Raja Yoga mund të plotësojë secilën prej atyre nevojave. Ju lutemi vizitoni qendrën tuaj më të afërt të Brahmakumaris ose www.brahmakumaris.com

  SHANMUGHA DASAN KannolySHANMUGHA DASAN KannolyПре 6 дана
 • Bravo ....

  Aurel PrecaAurel PrecaПре 6 дана
 • 🔥🌹🔥

  ami lami lПре 6 дана
 • Valla shum I Mir je bre respekt 💋☺️❤️❤️❤️❤️❤️❤️✅✅✅✅✅

  Djdjdjsj dhvsvshsDjdjdjsj dhvsvshsПре 6 дана
 • Kenge shume e bukur me pelqen shume 😜😘

  Aurel PrecaAurel PrecaПре 6 дана
 • Kerkoni ne youtube 👉👉Frenzy - Fillimi pa mbarim👉👉 (Diss Don Xhoni ,Marin )...

  hip hop Raphip hop RapПре 7 дана
  • Askush : Truni jem : se ftyra jote jote em tranoj ose surrati rrati rrati jot em tranoj 😂😂

   minij hooiminij hooiПре 6 дана
 • 🦅🦅🦅🦅🦅🦅

  DATSE OFFICIELDATSE OFFICIELПре 7 дана
 • Se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh syt e mir zemren e but per ty naten po rri qut qut veq ti zemren ma ke zbut zbut si syt ka me trujt ki mu kon me mu e disha disha ment veq te ti un i kisha kisha ku ishe ti une isha isha per ty me tjera nuk rrisha rrisha tkom lazdru ty ty tkom lazdru ti po bon bon bon qka nuk du 2x se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh kur jom gabim thuma me ndrru per ty duhna sdu me tpa me quna tani me pas pun na sdihet qysh vjen puna mos me gabu runa diqka kur ti e bon mi mshel syt nuk muna ti mke bo per veti zor si un me gjet ti njo si une baby njo si ti lady du me kan i vetmi krejt qa ki ti jepmi krejt qa kom ti jepi ti jepi ti je ndryshe she syri jem veq ty tsheh tsheh merri merri krejt ti qe qe asnjo te une mos e le se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh

  Serdi DokuSerdi DokuПре 7 дана
 • Super kengetar je 2 ton 👏👏👏🥰🥰

  Bleona XhilajBleona XhilajПре 7 дана
 • 0

  claire t.claire t.Пре 7 дана
 • 😍

  Arjeta R.Arjeta R.Пре 7 дана
 • My song

  teodor Bidateodor BidaПре 7 дана
 • rsworld.info/face/video/paOLf8iqrKSrrLY.html

  teodor Bidateodor BidaПре 7 дана
 • 0 y qqll

  Suzana NeziriSuzana NeziriПре 7 дана
 • Cdo kenge e jotia eshte perfekt bravo 😎

  PAULIN MEDHAPAULIN MEDHAПре 7 дана
 • Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

  JoannaJoannaПре 7 дана
 • Sa mir musica 🥰🥰🥰

  Reyhan KurisReyhan KurisПре 7 дана
 • Wow🦋💙💜

  lejla Hamitilejla HamitiПре 7 дана
 • Super kng

  Jurgen TrojerJurgen TrojerПре 7 дана
 • 🇦🇫 Likes your songs🤙

  HSB MYLHSB MYLПре 7 дана
  • Wich language do you speak joanna? I cant read IT🙈

   HSB MYLHSB MYLПре 7 дана
  • Keng e mrekullushme nga kengetar I i mrekullushem suksese

   JoannaJoannaПре 7 дана
 • Askush : Truni jem : se ftyra jote jote em tranoj ose surrati rrati rrati jot em tranoj 😂😂

  ema elenaema elenaПре 7 дана
 • I vetmi artist Qe kongt e tij muj mi ngu me non e bab Pa pik derti Mes po fol najsen palidhje

  Afrim BugariAfrim BugariПре 7 дана
 • Qe 10 vjet e njejta melodi e njejta Tem😂😂😂🤦🏻🤦🏻🤦🏻

  Driton SelmaniDriton SelmaniПре 8 дана
 • best ever

  kancelari ermalikancelari ermaliПре 8 дана
 • hallo

  Hucaj ElvinHucaj ElvinПре 8 дана
 • Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

  opzz xsinopzz xsinПре 8 дана
 • m'lujti kjo muzik 🍓✨🎶🤷‍♂️🦋

  Mateo KejsiMateo KejsiПре 8 дана
 • Je shum i mire

  Etleva MarkajEtleva MarkajПре 8 дана
 • 👏👏👏

  Bealdo DoskuBealdo DoskuПре 8 дана
 • Kenga me e bukur

  Xhensilda MydiniXhensilda MydiniПре 8 дана
  • Hahah

   Xhensilda MydiniXhensilda MydiniПре 3 дана
  • almir6000000goet

   opzz xsinopzz xsinПре 8 дана
 • Te lumt keng e mrekullueshme

  Leo HalilajLeo HalilajПре 8 дана
 • ❤❤❤❤❤😍😍😍😍💖💖💖💖🌏🌏🌏🌏🌏💖💖💖💖😘😘😘😘

  Lavdim LavdimLavdim LavdimПре 8 дана
 • Si gjithmone superrrr sna zhgenjen me hitet 😀😀😉

  So llSo llПре 8 дана
RSworld