Debate dhe keqkuptime në studio.“I thithur” në qafë Sara braktis në takim Geljanin - Përputhen6Prill

6 апр 2021
1 012 996 Приказа

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on RSworld Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Коментара
 • Sara eshte mesuar ti fusin krahin qe ne fillim ndaj u mrz 😂

  Anxhela HoxhaAnxhela HoxhaПре дан
 • Ore antonela prostitutka e italis po shet mend popullit shqiptar xero edukat po edhe sikur miliona lek te me japin nuk do te lejoja te shes veten per fam e per lek

  SHQIPE752SHQIPE752Пре дан
 • Ma kuçka femra se Sara dhe Antonela Jasmini nuk me kan pare syt kurre aq te poshtra qe ofendojne djemt pa ndale arrogante idijote 🤮🤮🤮 rrugaçe pa pik edukate

  saliji merxhansaliji merxhanПре 2 дана
 • Karabaxhella

  Ca bere Mir vllaCa bere Mir vllaПре 3 дана
 • Antonela:Po flet dikush? Bora:Po po flet dikush është mevlani. Të tha qepe🤣🤣

  Ajnishah RexhepiAjnishah RexhepiПре 4 дана
 • Bravo arjan ja dhive te trrejave atyre fallcove Antoneta jasemina dhe sara me vk aty me baxhella se ato ska koplet fallo sa per fam dhe bravo princi jan llumi shqiperis te trreja.

  Nertil TiliNertil TiliПре 5 дана
 • P

  Sadije ColiSadije ColiПре 5 дана
 • Bravo Rinian... Come hai parlato e come ti sei ritirato nei confronti di Antonella... Questa cosa ti fa onore...

  Fation AgarajFation AgarajПре 6 дана
 • Antonella ti prego se l’unica che sei veramente più falsa di tutte. Facevi la commessa in Italia come se fossi la più brava, e alla fine sei finito in un emissione e fai la cameriera di giorno. Ma secondo voi quale negozio al mondo lascia un dipendente così a lungo lontana dal luogo di lavoro!!! Quindi non ditemi che tutto lì dentro non è organizzato e falso!!! Albanesi state perdendo la vostra dignità!!!

  Fation AgarajFation AgarajПре 6 дана
 • Per una volta Ariani ha detto una cosa giusta come le ragazze devono rispondere, e ha risposto bene a Sara che è veramente maleducata, come è anche Antonella veramente maleducata e poi alla fine anche Jasmine è veramente maleducata.

  Fation AgarajFation AgarajПре 6 дана
 • 21:30 mua m duket qe ky mevlani xhelozon antonelen

  Altinë HyseniAltinë HyseniПре 6 дана
 • Bravo Geljan qe s're pre e ksaj zuskes

  D. HD. HПре 6 дана
 • uk e di si e lejoni at princ mullarin aty hiqeni nga aty ooooooo perputhen

  Xheladin EleziXheladin EleziПре 6 дана
 • bravooooo Arian deri me sot kurr me mir ske fol jepju edukat dhe gjuhe shqipe se si duhet te flitet ✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻🇦🇱✌🏻🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

  Xheladin EleziXheladin EleziПре 6 дана
 • ylli geljani

  xhensila sulajxhensila sulajПре 6 дана
 • Edhe une boks baj edhe shenja kam

  xhani ibershimixhani ibershimiПре 7 дана
 • Bleriam hallallllll nuk te duhet Antonela

  InaInaПре 7 дана
 • Te ha blerimi hahahahah

  Loris MaliqiLoris MaliqiПре 7 дана
 • Një herë në javë duhet të lënë të zgjedhin meshkujt femrat !

  Nertila FjerzaNertila FjerzaПре 7 дана
 • GELJAN VELLA TE LUMTE 👍👍👍 JA BERE SHAH MAT KSAJ SHTRIGE TE FLLIQT!!! TI BLERIM SHKO FALE NAMAZIN DHE MOS HA MUT KOT E KOT.. GELJANI ESHT TOP DJAL 👍👍👍

  Bes BauBes BauПре 8 дана
 • rsworld.info/face/video/gZ9kadCas5Oeg6o.html

  Travel with ANNATravel with ANNAПре 8 дана
 • Giljani 💥👏

  Linda JetaLinda JetaПре 8 дана
 • Bravo te qoft ty Gelian 👏👏👏👏

  Mirvete DodaMirvete DodaПре 8 дана
 • 1

  Piera MatteoniPiera MatteoniПре 8 дана
 • O bora thirri mendjes. Ku shkon me ate veshje skandaloze. Moj fshatarke

  Piera MatteoniPiera MatteoniПре 8 дана
 • 👑ARIAN KONOMI 👑 Mëndje ndritur 👏

  Leila KopshtiLeila KopshtiПре 8 дана
 • Se ka provu t harixhiut kjo sara pranaj fol kshu😂

  Tiktok OfficialTiktok OfficialПре 8 дана
 • Arjani ka lujt mendsh me kta kllufa😂😂😂😂😂😂

  Albert MinceAlbert MinceПре 8 дана
 • O geljan cja bere mir asaj lepirses qe lepijet me te gjith ashtu ben ajo me te gjith , loj e ka ajo po lere per tu ber e famshme 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮doli dhe dhia me bisht perpjet mortja la fanaret ne greqi dhe tha prit te behem e famshme qe te rritet klientela te gjitha kshtu e duan ato arrogantet llumi i shqiperis shiko per pak fam ca bejn si femra hith e prit rrasuni bananen mesa mudesi te krni cuna dhe ne fund te dites heeec vazhdo rrugen 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Νίκος ΓαλαίοςΝίκος ΓαλαίοςПре 8 дана
 • O princ te lumte goja sa mir jua bere ketyre ...

  Laura KasemiLaura KasemiПре 8 дана
 • Oooooj poshtersina o perbindsha. Pse bre spe fshini emisionin kejt veq reklamat edhe emrin perputhen me lan. A n400 an doni me nuk pare e me fitu a. Me shikime e klikime tona . Na emisionin dojm me kqyr se dyqanet e reklamat i kqyrem ne tjeter kanal

  Liridon StubllaLiridon StubllaПре 8 дана
 • Antonela je shum shum femer fallco . Je shum e flliqt 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Ansel AnselAnsel AnselПре 8 дана
 • A Jasmine shko moj se nuk ke ftyr te efendosh Princin ti se je nje femer e ulet ke ftyr ti ik... Budallaqe 🤑🤑🤑🤑

  Leda RoukaLeda RoukaПре 8 дана
 • Princ mos bjer preh e llumit të shoqërisë . Ato janë plehra

  Franceska KovaciFranceska KovaciПре 8 дана
 • 54:15 kush e pa shikimin mes Rinianit dhe Blerimit

  Mer VaaMer VaaПре 8 дана
 • Po cfaj ka ky qe kto jan baxhella

  apollonia fierapollonia fierПре 8 дана
 • Mir e tha Princi, llumi Shqiperis!

  Food For the soulFood For the soulПре 8 дана
 • Po miza ne koken e Arjanit !! Boni ulje parkimi !! Hahahaah min 41

  Ervin KacoliErvin KacoliПре 8 дана
 • rsworld.info/face/video/aWuCiMp622WwiKo.html

  Majlinda KociMajlinda KociПре 8 дана
 • Bora ... a me vaj je ly qe zdret qekaq shum a qka u ba ...??!!

  Orhan VeapiOrhan VeapiПре 8 дана
 • Ky blerimi me ngjan sikur esht nga komuna e likoves dsht e vertet apo jo..seps ekam pasur ne gjenerat me duket

  Lindita AzemiLindita AzemiПре 8 дана
 • Shum mirë ja bërë Arjani këtyre femrave

  Lala MimiLala MimiПре 8 дана
 • Une jam Genis 6t vjec. Ju lutem me beni like dhe subcribe 🙏🙏

  Genis AlijaGenis AlijaПре 8 дана
 • Shume fake po behet emisioni me aktrime e shantazhe qe ska nevoj

  Naim KicaNaim KicaПре 8 дана
 • 18:10 e andej shifeni super pjes Bravo Arjan

  The JokerThe JokerПре 8 дана
 • Të lumtëëë o Giljan të lumtëëëë 👍👍👍

  123123Пре 8 дана
 • Antonela ma mire eshte me dal pi perputhen

  Ihedina BashaIhedina BashaПре 9 дана
 • Rinian i love u Je i vetmi djal i vertet aty brenda

  Eneida GjekaEneida GjekaПре 9 дана
 • Prap u ben shoqe keto laraskat 🤮🤮🤮🤮

  Andreas ShqipetarAndreas ShqipetarПре 9 дана
 • na keni ca trapin me ket perla shopin

  Davidoff667kingDavidoff667kingПре 9 дана
 • Moj sara ta paska ba 8m2 🤣🤣🤣🤣

  valdet ademivaldet ademiПре 9 дана
 • Princi te lumte goja!

  Fire BoyFire BoyПре 9 дана
 • Antonela shko pastro ne Itali

  Blerim MazrekuBlerim MazrekuПре 9 дана
 • Arjan po këto vajzat ketu meqe nuk vinkan për këta djemtë për ke paskan ardhur?! Per kameramanet apo gazetaret e Top Chanel?! 🤔🤔 Kini respekt dhe per djemt. Flas si femer.

  EriEriПре 9 дана
 • Bravo Geljan qe siu dhe provokimeve te sares, edhe ajo q thot po jam femer, vetem femer qe sje

  M FM FПре 9 дана
 • Arjane sote me to pelqeve qe ja mbydhe gojen ketyre vajzave dhe Mevlani bravo qe need ja in mbydhe gojen Antoneles

  MONIKA KOSMONIKA KOSПре 9 дана
 • Antonela te kisham nje vanjes si ti do ta beja hash ke be kujte ti ngjash eshte dhumbe ne Shqiperi ike andej se keni len shume cuna ne Itali po ju presin

  MONIKA KOSMONIKA KOSПре 9 дана
 • Antonela Jasimina Sara duet te iki Sidomos Antonela eshte and pler sa plastiko ke ber te surati te buzet Antonela sa makjaxhe ke be ven mo plake moj pa edukate kushe e la nga fsmilja jote qe ta maresh ti edukaten

  MONIKA KOSMONIKA KOSПре 9 дана
 • O Antonella, ti nuk i vin te kpucët Rinianit

  Sajmir Leta DeliuSajmir Leta DeliuПре 9 дана
 • Bravoooooooo Gilian

  Sajmir Leta DeliuSajmir Leta DeliuПре 9 дана
 • Bravoooooooo Arian Konomi

  Sajmir Leta DeliuSajmir Leta DeliuПре 9 дана
 • Giljan je fantastik....po Sara nuk është me nivel me ty...ti meriton më shum !

  Sajmir Leta DeliuSajmir Leta DeliuПре 9 дана
 • Merni kto gocat e qoni me noj maje mali te kullosin lop apo dele se nga fjalori jan .0.

  Erdi InihashErdi InihashПре 9 дана
 • U ka dalë boja ,thjesht skenar

  Alex Smith SmithAlex Smith SmithПре 9 дана
 • Hiqeni ket antonelen se na e qau trapin

  Gonn BerdGonn BerdПре 9 дана
 • Sara Antonela te degjeneruar goje shpuze mendje femije hipokrite

  Rovena GushoRovena GushoПре 9 дана
 • Sikur sara me jaminen ishin armiq🙄😂😂😂fucking hell sa fake jan

  B13 TeamB13 TeamПре 9 дана
 • HIQINI DHELPRAT SE E FLLIQET EMISIONIN OOOOOO TCH

  Lori VojkoLori VojkoПре 9 дана
 • Kush mendon si un qe:Bora eshte e dashuruar ne Mevlanin apo un jam tull krejt???

  Mergim GashiMergim GashiПре 9 дана
 • Oooo idiote femer ooo antolela

  Lorisjana KalotiLorisjana KalotiПре 9 дана
 • Do shof bishtalecin tim esht me interesant MOODDDDDD🤣👑

  Adelina CokaAdelina CokaПре 9 дана
 • Bravo Rinian

  Bunajmin ShabaniBunajmin ShabaniПре 9 дана
 • Shyqyr o Arjan qe u zgjove, se kishim kohe qe e prisnim kete reagim. Nuk mbahen keto “ tre mosketieret “ 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

  Goca ShqipetareGoca ShqipetareПре 9 дана
 • Une kam qene kunder Antoneles “ since day one”... thjesht na e peshtirosi gjinine femerore

  Goca ShqipetareGoca ShqipetareПре 9 дана
 • Ne pjesen e 3 te takimit e dalloi thithjen ne qaf kjo karja 😏😏😏

  Kica NebiKica NebiПре 9 дана
 • Pak me te shkurter duhet ta kishte vesh fundin Antonela😂😂😂😂

  leonida ajazileonida ajaziПре 9 дана
 • Ato 3 goca po e prishin emisjonin

  Fatjon ColiFatjon ColiПре 9 дана
 • Llum i shqiperis jan ato 3 gocat nxirreni mor jasht se jan flliqesina edhe jan shemulli keq

  Fatjon ColiFatjon ColiПре 9 дана
 • ARJAN SA SHUM ME PELQEN KUR FLET!!!!!!! ♥️👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Sara Antonela Jasmina femra me koti nuk kam par ne jeten time !!!!!!! 🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤢

  Μαρια ΜεταΜαρια ΜεταПре 9 дана
 • Kushe e vuri re ne minuten 41:19 arjanit I kalone nje mize ne koke 😀

  Klevin ResuliKlevin ResuliПре 9 дана
 • 55:29 presori shpjegon mesimin un e nderpres me pas i kerkoj falje presorit edhe e nderpres prap dhe keshtu dal me shqelma jash

  Erlind ElezajErlind ElezajПре 9 дана
 • E.more blerim po ma qon mallin e gomarit te babes gjysh. Edhe mundohesh me gramatik hahaha fol more blerim čisti ship hahahaha

  S PS PПре 9 дана
 • 👍🏻

  Najsi BorakuNajsi BorakuПре 9 дана
 • Shikoni min 45:23 🤣😂😂😂😂 po i ha menderja se ka fshir mir

  Erlind ElezajErlind ElezajПре 9 дана
 • Bravo Mevlan sa Bukur i Tha Qepe 🤣🤣

  Sy KaltriSy KaltriПре 9 дана
 • Obobo Jazmin,,,, Antonela,,,, Sara na hapen barkun 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮👌🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  OSI MoellerOSI MoellerПре 9 дана
 • Ju jeni Tmerri Shqipris Tmerri

  Kujtim KrasniqiKujtim KrasniqiПре 9 дана
 • E me Bora ca problemi ke ti. Llumi i shoqerise Shqiptare jane keto Shembull per tu shmangur.

  Θωμα ΚονδιλιΘωμα ΚονδιλιПре 9 дана
 • Princ i leshit te pshurrsha kulturen tane qe kaske duhet ndonjera nga gocat te hyn ne kok me at mikrofon. Kok bosh qenke meore kali...

  S PS PПре 9 дана
 • O bobo Antonela sa idiote obobo 😂😂😂😂😂

  OSI MoellerOSI MoellerПре 9 дана
 • Kjo antonela flliq shkodren se ne i majm vajza e i edukojm persmari po kjo ska pas bab per njat ka dal kshtu

  EpabazuarEpabazuarПре 9 дана
  • Me e rrit vajzen me e ba sa i pel edhe me te dal kare nga mend e kokes veq antonelen kam pa

   EpabazuarEpabazuarПре 9 дана
 • Kush e dgjon tqeshuren e jasmines ne cdo situat 😂

  Alexa KasaAlexa KasaПре 9 дана
 • Pershëndetje miq Çudi UNË prisja ndonjë sub nga ju Megjithatë, ju mirëpres Jeni të mirë ju🙋‍♂️👍👁👈👈👈👈👈

  Background video SKBackground video SKПре 9 дана
 • Ti Sara mos kujto se Jan budallenj djemt ti tallesh ti surrat mute

  tsiou tsioutsiou tsiouПре 9 дана
 • Princi bravooooooo

  blina kblina kПре 9 дана
 • Bravo Riniani...

  Kristi GrizhajKristi GrizhajПре 9 дана
 • Kush nuk e ben dot lidhjen e pamjes se aristeles nga prime ku eshte shfaq per here te pare dhe tani Ps.vajza me e mire e emisionit

  Daniela Daniela PanaDaniela Daniela PanaПре 9 дана
 • Riniani shume djale i vendosur eshte treguar, s’ka pse lepihet kot me nje femer.

  ariela elmaziariela elmaziПре 9 дана
 • Jav kalli zemrat Atdheu.i lumt vendasit tim nga kosova po pse jeni xheloz oodjem Jepnja doren Atdheut se asht facer vlla mosubani xheloz ju djemt se pomdoket qe dotju bahet kancer Atdheu Respekt

  Muja CurriMuja CurriПре 9 дана
 • Nje gje se kuptova une, gjithe keto cuna bosa, per 3 femra qe tallin b..., ne emision.

  Ritvan RrapiRitvan RrapiПре 9 дана
RSworld