Fifi - Maniak i dhimbjes ( prod.by ÇelikLipa )

27 мар 2021
7 410 334 Приказа

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi - Maniak i dhimbjes
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FifiDhimbje
► fole.fanlink.to/FifiManiak
Fifi on IG :
instagram.com/fifi.official.fr
Written by : Fifi
Produced by : Celik Lipa SbsMusicEnt
Mix&Master : Bini Diez
Executive Producer : Jetmir Agaj & Fifi
#Fifi #ONIMA #Maniakidhimbjes

Коментара
 • Fifi zë me shkoll

  UniKKatil- T.B.AUniKKatil- T.B.AПре 57 минута
 • E bukur

  Xhuljana AgalliuXhuljana AgalliuПре 7 сати
 • rsworld.info/face/video/nLGZg61_u3t-m9w.html ELITA 5 REMIX

  Music RecordsMusic RecordsПре дан
 • Sen nuk paskit ba

  Edion ZabeliEdion ZabeliПре 2 дана
 • Ahahah ahahah

  Edion ZabeliEdion ZabeliПре 2 дана
 • Dorin zemra

  Edion ZabeliEdion ZabeliПре 2 дана
 • Sa e kisha dasht 1 bashkpunim bashk o idhudhi jem.👑 kam super za por ja qe enderrat nuk mujta me i ba kurre realitet.🥺

  Nilda’s ChannelNilda’s ChannelПре 3 дана
  • a e kthen subin

   Fation kuqariFation kuqariПре 7 сати
  • Pse?

   Sabah StenaSabah StenaПре 2 дана
 • Me ringjall shumë kujtime ...kujtime te forta...ky klip dhe ky tekst🔥

  Hasan MalokuHasan MalokuПре 3 дана
 • kosovaret jan yjee por kush ja di vleren..

  Arion GogaArion GogaПре 3 дана
 • Bravo fifi je kengeterja me e kompletuar

  Alex cAlex cПре 3 дана
 • Thjesht super

  Elona RuciElona RuciПре 3 дана
 • pickmeisha song.. lmao

  stacy del rosestacy del roseПре 3 дана
  • per ju qe nuk e dini pickmeisha dmth ato gocat qe bajn cdo gja per i cun qe nuk i do

   stacy del rosestacy del roseПре 3 дана
 • Une menoj qe muzike më produktive, muzike tamam muzike sjellë veq fifi, sdi pse ama kjo qik eshte teper ama teper e talentuar.

  Tdi ChanelTdi ChanelПре 3 дана
 • PALM ANGELS

  dajana rushitdajana rushitПре 4 дана
 • Kenga eshte shume e mire ❤ super 💔💔💔💔💔💔

  Xhemal ShehiXhemal ShehiПре 4 дана
 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💕💔💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli 💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤1fationi kuqari 💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤fifi

  Enejda XhatufaEnejda XhatufaПре 5 дана
 • Fatjoni si loqke simpatik e ka zbukuru clipin 😍

  ela elaela elaПре 5 дана
 • Nice one 👏🏼

  Lossy AbaziLossy AbaziПре 6 дана
 • 9a2

  math mathmath mathПре 6 дана
 • Apparently every song of this Lady is an Hit ...It is her voice ...She Has the golden voice ... Man achted of diese juwel ,und verbrennt gar nicht sie so schnell wie die anderen ...

  Nonew WorldorderNonew WorldorderПре 7 дана
  • Ja, das stimmt. Vielen Dank für die Wertschätzung der albanischen Musik😊❤

   ori_ eori_ eПре 4 дана
 • 👏🏼

  Lossy AbaziLossy AbaziПре 7 дана
 • Kenga me ebkr si ka dal

  Ardit IsufajArdit IsufajПре 7 дана
 • Bravo kenga me e bukur dhe me me kuptim

  Selman LambajSelman LambajПре 7 дана
 • Dihet boterisht qe ato 1.4k disslike i kan ber vetem per fatjonin e dihet boterisht

  vini mucavini mucaПре 7 дана
 • Kann das jemand auf deutsch übersetzen ? 😩🥺

  Jessica RusJessica RusПре 8 дана
  • Such doch einfach dieses lied auf yt deutsch lyrics

   VIGANVIGANПре 7 дана
 • 🔥🔥🔥

  Y.M Beatss 2Y.M Beatss 2Пре 8 дана
 • Suuuuper je artiste ne cdo kuptim te fjales.

  Fabjola ZeqajFabjola ZeqajПре 8 дана
 • Behet nami per kengetaret nga perputhen por harrojn se ka kengetar me talent te vretet,qe ja vlen ti degjosh

  Majlinda NikaMajlinda NikaПре 8 дана
 • 😢😢😢😢😢😢😢

  Nori BerishaNori BerishaПре 8 дана
 • Mu me pelqen shum nga minuta 2:49

  Blerim MazrekuBlerim MazrekuПре 9 дана
 • Fifi 🙌😍

  xaEnoxaEnoПре 9 дана
 • Fifi+Fatjon=❤️

  eligerta sadjaeligerta sadjaПре 9 дана
 • Super keng

  Klodiana AnaKlodiana AnaПре 10 дана
 • 😍😍😍

  Anisa GashiAnisa GashiПре 10 дана
 • Ca na bere me ket keng fifiiiii kenga ma e mir shqip qe kam ndegju dikur ❤️

  Lavdrim ArifiLavdrim ArifiПре 10 дана
 • Doli ky psikopati qe bertiste si hajvan... I pelqen vetja pff

  Elio NardiElio NardiПре 10 дана
 • 😎😎😎

  Melina MitroMelina MitroПре 11 дана
 • Na flliqt gjuhën shqipe tu fut fjal italisht frengjisht. « paroli ska ndrru « ta qifsha parolin e nanes

  shqip tarshqip tarПре 11 дана
 • Hemoj piprke

  Nuriet IsufajNuriet IsufajПре 11 дана
 • LOVE

  Play roblox Roblox PlayPlay roblox Roblox PlayПре 11 дана
 • @andivrapi

  Bella BellaBella BellaПре 12 дана
 • Super këngë! Du hast wunderschöne Stimme Fifi. Videoklipi me Fationin super.

  JoniJoniПре 12 дана
 • 🙏🏼🙏🏼

  Lossy AbaziLossy AbaziПре 12 дана
 • Fatjoni 👑

  Blerina PjetriBlerina PjetriПре 12 дана
  • Ma e bukura keng

   Answer MeAnswer MeПре 9 дана
 • 🤗🌟❤❤✌

  Jonida RushitiJonida RushitiПре 13 дана
 • Baby muuu eldi

  Emanuela ZaimiEmanuela ZaimiПре 13 дана
 • Kjo nuk ish keng ajo do te shesi mend se ish me fatjon

  Ona TopiOna TopiПре 13 дана
 • me kte fatjonin mos ta kishe ber klipin do ishte nje perl nga vajte e gjete aman😅😅

  Emiliano DukaEmiliano DukaПре 13 дана
 • Fifi😍

  like 27like 27Пре 14 дана
 • Super artiste 🙏🏻🙏🏻☝️

  Noni LondonNoni LondonПре 14 дана
 • Nje keng perfect,, pa efekt droge,, armesh dhe injorantash qe na shpifen muziken shqipe...

  Flamur MarashiFlamur MarashiПре 14 дана
 • jhiui379

  Albona HaziriAlbona HaziriПре 14 дана
 • Super muzik @fatjon kuqari 😍🥰🥰🥰🥳🥳🥳@fifi

  Caje NikaCaje NikaПре 14 дана
 • I zot cfar zeriii te duaa😍😘😘😘😗😗🤗😫

  Almedina BeqiriAlmedina BeqiriПре 14 дана
 • ❤️😢

  Kledio demucajKledio demucajПре 15 дана
 • Shum guapa

  Dashamiri DashamiriDashamiri DashamiriПре 15 дана
 • 😍😍😘🙏🙏💜💜💖💖

  Gjina KuzhniniGjina KuzhniniПре 15 дана
 • shum prekese😥😥😥😥kush e gjen veten te kjo kenge😘

  zijuiy wttuyzijuiy wttuyПре 15 дана
 • Seher schön ❤️🇩🇪🇩🇪

  idaet hysaidaet hysaПре 16 дана
 • Fifiii per qisi kangsh je Queen 🎉🎉🎉❤️

  Fati FatiFati FatiПре 17 дана
 • prape e gjei vetene duke mendu pere te shume here ne dite dhe pse kane ike kaa shku 15 vite prape vuje shume 😭😭😭😢😢😢😔😔😔

  Klei kleiKlei kleiПре 17 дана
  • 💔😯😭😔😧😩

   Klei kleiKlei kleiПре 17 дана
 • Ke ga superrr..po kete byth q per cfar e ke mar ne klip🙄🙄

  Jshsjsh JsbsbdbJshsjsh JsbsbdbПре 17 дана
  • Zoti kujdest për ty🙏🙏🙏👨‍❤️‍👨💏👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨

   bowen voowybowen voowyПре 16 дана
 • like nese ju pelqen fifi 💕 💕💕

  Ilenia NdreuIlenia NdreuПре 17 дана
  • 😭😭😭😭😭😓😓😓

   bowen voowybowen voowyПре 16 дана
 • 👌👌👌👌👌

  Maria SadikuMaria SadikuПре 18 дана
  • 😭😭😭😭😭😓😓😓

   zijuiy wttuyzijuiy wttuyПре 15 дана
 • You need to go in Eurovision ♥️♥️♥️

  Esc Shadow!Esc Shadow!Пре 18 дана
 • Nuk kalon dite pa e degjuar 10 here kte kenge qe diten kur eshte publikuar.

  opzz xsinopzz xsinПре 18 дана
  • Melody 💜

   mikin liroumikin lirouПре 17 дана
 • 2:8 ➡️ hotgirls.to ⤵️ B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候 1619438726

  Thala SubashThala SubashПре 18 дана
  • Tlutna Ma shum kenge shqip/gjermanisht 😍❤️

   JoannaJoannaПре 17 дана
 • Provojeni me volumin n max duke ec me makine . Esht perle

  Klajdi MuratiKlajdi MuratiПре 19 дана
  • Artiste e madhe e pa konkurrencë 👍👍

   JoannaJoannaПре 17 дана
 • Fifi je mbreteresh😍si gjithemon dhuron emocion ateher kur kemi me shume nevoje per tingujt e muzikes tende urimeeeee maniak

  niduoe streniduoe streПре 20 дана
  • Hajde se edhe ti na lodhe me kto kong

   opzz xsinopzz xsinПре 18 дана
 • I cant stop listening to this 🥺🤍

  Samanta LushiSamanta LushiПре 20 дана
  • Mfal per shprehjen fif I ke qi ropt me kte keng BRAVOOO 💙💙💙

   mikin liroumikin lirouПре 17 дана
 • bravooooooooo❤❤❤❤

  JoannaJoannaПре 21 дан
 • ca historie kjo kange te lumte fifi

  Altin QafaAltin QafaПре 21 дан
 • Fifi eshte nje kengetare qe shpjegon ne nota muzike ate qe shume njerez nuk e shpjegojne dot me fjale. Kuptimin ne Teresi te fjales dashuri dhe si ndihet me shpirt ajo. Dhe Fatjoni i pershtatet shume.

  ermenisa fekaermenisa fekaПре 21 дан
  • @niduoe stre po edhe nuk behet monotone ne ato 6 min perkundrazi. Une e vleresoj shume tekstin muziken zerin dhe interpretimin e saj

   ermenisa fekaermenisa fekaПре 18 дана
  • 6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤

   niduoe streniduoe streПре 20 дана
 • 6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤

  minij hooiminij hooiПре 21 дан
 • Super

  Silva AgalliuSilva AgalliuПре 21 дан
 • 😭😭😭😭😭😓😓😓

  Elsa GjergjajElsa GjergjajПре 22 дана
 • Zoti kujdest për ty🙏🙏🙏👨‍❤️‍👨💏👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨

  firo friofiro frioПре 22 дана
 • Pershendetje te gjithve🌹🍒🍒🌹🍒🌹🍒 Nje lajm per fifin! Vajza ime esht 5 vjet e thot FIFI ESHT APP MA TALENTURA NE MUZIK 😋😋😋

  firo friofiro frioПре 22 дана
 • Mfal per shprehjen fif I ke qi ropt me kte keng BRAVOOO 💙💙💙

  Gennn GeniiiGennn GeniiiПре 23 дана
  • @denisa lazi yes bro 😂😂😂😂

   Gennn GeniiiGennn GeniiiПре 11 дана
  • Komplimenti me i mire qe mund te vij nga nje shqiptar 🤣🤣🤣🤣🤣

   denisa lazidenisa laziПре 11 дана
  • Fatjoni fliste per melisen shkon me andin po ky me ke shkon me fifin

   Ylber Bajrami.uafjjtuftrfe4Ylber Bajrami.uafjjtuftrfe4Пре 12 дана
  • Kjo nuk eshte nje këngë por filmi i cdo njeriu ne kete jete🇦🇱🇦🇱❤️

   minij hooiminij hooiПре 21 дан
 • Melody 💜

  Alessandra AlessandraAlessandra AlessandraПре 23 дана
 • Artiste e madhe e pa konkurrencë 👍👍

  ArianitArianitПре 23 дана
 • Tlutna Ma shum kenge shqip/gjermanisht 😍❤️

  Blenda LiyanaBlenda LiyanaПре 23 дана
 • Hajde se edhe ti na lodhe me kto kong

  Egzon BegolliEgzon BegolliПре 23 дана
 • Shum bukur fifi bravo 💜💙😘😍😍😍😍😘😍😀👍👍😘

  Klea KleaKlea KleaПре 23 дана
 • Superrr

  Mario RamaMario RamaПре 24 дана
 • •PASHA FRYMEN E DASHNIS TKOM DASHT😔☺

  ema elenaema elenaПре 24 дана
 • Most beautiful voice ever ❤️❤️❤️much greetings from Croatia

  إيلي و أحمد في ألمانياإيلي و أحمد في ألمانياПре 24 дана
 • Super këngë, super videoklip 🤗 Duhet me ju pa të dyve në ndonjë film tani.

  Ama M.Ama M.Пре 24 дана
 • English translation please🙏🏼♥️

  Lee LeeLee LeeПре 24 дана
 • Fationi super aktor fifi ⭐⭐⭐

  Buqe camiBuqe camiПре 25 дана
 • Brrrrraaaaaaa brrrrrrrooooo boooommm paska bo me qit lied/musik respeckt legenda ksaj berufe 😊😊

  Beniss BenissBeniss BenissПре 25 дана
 • Ksi her me falni per fans te Fifit amo cy shum val val kjo kang jo ni nivel qe duhet me shku pre fillim Me ni kang sikur jan 3 zhanre .

  Gold MobileGold MobileПре 25 дана
 • Jeni sh te mir te dy jeni super 💫💫💫💫

  Sara SaraSara SaraПре 25 дана
 • 👏👏 legjendare je fifi 👌

  cosanostra albaniacosanostra albaniaПре 25 дана
 • Bravo kjo eshte arritja e madhe e suksesit krenar e gjith Shqiperia 🇦🇱 Per ty FIFI 🤍💙

  bofooit gojobofooit gojoПре 25 дана
  • I always get excited when I see a video from you when I'm scrolling ???

   Ptao TomPtao TomПре 24 дана
 • 6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤

  Ptao TomPtao TomПре 26 дана
 • Ai ke la syt a je kthjell o shpirt a je hekuros a je bo gati : kjo pjese esht per ato goca qe jan shum te fiksuar mbas 1 djali qe edhe pse sjan me prap bashk behet merak per te nuk e kuptoj .🤔🤔💔💔

  Ilir DingoIlir DingoПре 26 дана
 • rsworld.info/face/video/m4KSY76JuH-HaJU.html

  Enea DociEnea DociПре 26 дана
 • rsworld.info/face/video/m4KSY76JuH-HaJU.html pjesa me e bukur e kenges 💥💥💥💥💣

  Enea DociEnea DociПре 26 дана
 • Sa keq qe perfundon kjo kenge.. È degjoj pa limit!!

  eli-elieli-eliПре 26 дана
RSworld