Melisa - Leje ( Official Video )

29 апр 2021
4 879 947 Приказа

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video: Imagine Films
#UnixMusic #Melisa #Onima

Коментара
 • Pasi degjova kengen e Anes kjo mu duk si Rihanna Dora vetë Hahahah. O Zot ca mban kjo toke ,

  Majlinda XhelilajMajlinda XhelilajПре сат
 • Melisa na fal qe te shame 🙏🏻!!!! Tani qe degjova Ana Leshin duke kenduar ….. no comment!!!!

  Dori InaDori InaПре сат
 • Kur e nin kangen e Anes e morra vesh qe Melisa koka talente😂

  Mirjeta IstrefiMirjeta IstrefiПре 2 сата
 • 😍😍Beautiful song ,voice..❤❤👏👏🇷🇴🇷🇴🇷🇴💟💟💟

  Princess BarbiPrincess BarbiПре 2 сата
 • Melisa mu mos ma bo hallall si disave qe jan kthy pas ana 1 😂😂 (mke pelqy prej ne fillim)

  Genti DautiGenti DautiПре 2 сата
 • Psh ! Je nje kengtare fantastike meritat i ka kenga anes❤️

  Jonna CaushiJonna CaushiПре 2 сата
 • Like kush degjoi kengen e Anes dhe erdhi ketu 😂😂😂

  Ina ZyferiIna ZyferiПре 2 сата
 • Me rob shpie edhe luli me çimin kendojn ma mir se ana

  Vilson DodajVilson DodajПре 2 сата
 • Kg sh e bukur

  Jona JonaJona JonaПре 3 сата
 • Na fal prz tkena ra n qaf kot paska me keq

  Perputhen BackstagePerputhen BackstageПре 3 сата
 • Tiles HopTiles HopПре 3 сата
 • Melisa jap fjalën “që unë nuk shaj më” pas dëgjova këngën e Anës Sinqerisht Paulo

  PaulodabeastPaulodabeastПре 3 сата
 • Melisa na fal se masi e ngum anen ti je 100% ma e mira😂😂

  ArlindArlindПре 3 сата
 • Erdha nga Ana ! Nese ta propozon qunin qe ja ben autotune asaj, mos shko zemra, i yti me i mirë 👍

  alalal alalalalalal alalalПре 3 сата
 • tash ja ka rrit Likat Ana ma shum Melises🧐😣

  Mensur HoxhaMensur HoxhaПре 3 сата
 • Te kenaqen veshet me Melisen, te degjosh Anen te cahen veshet , boboo ca dite sot muzika mori fund

  Brikena SkenderajBrikena SkenderajПре 4 сата
 • E patem gabim per ty ne fillim...pasi degjuam kengen te anes, vari lesht, ti je nje kengetare pak e mir

  Mateus KokujaMateus KokujaПре 4 сата
 • Melisa vazhdo keshtu te duam shum 😘😘😘

  Brikena SkenderajBrikena SkenderajПре 4 сата
 • Mbasi degjova kengen e Ana Lleshit ne kto momente u ktheva direkt e po degjoj kengen tende edhe dua te them: Nuk je aq keq sa e kisha menduar ke mundesi te behesh !😅

  Asi InacAsi InacПре 4 сата
 • MELISAAA TE DUAMMMMM😇🦈 Pasi ajo kenga e anes ka lon nam... 🥺✨Love youuu

  Orgesa LitaOrgesa LitaПре 4 сата
 • Na çan veshet kta

  colorcolorПре 4 сата
 • Kenga jote eshte super o ❤💋

  Arev ArevArev ArevПре 4 сата
 • SUPER KENG❤

  blackpink jenroseblackpink jenroseПре 4 сата
 • Para anes Melisa po duket si jlo

  Dafi SafiDafi SafiПре 4 сата
 • A me numeron RSworld mua qe nuk e kam hap videon,por qr jam futur vetem per te lexuar komentet?

  EtEtПре 5 сати
  • Po

   Iam KapoIam KapoПре 4 сата
 • Melisa+Andi=kari n'pidh

  kevin canikevin caniПре 5 сати
 • Melisa je shum e mire 😘😘😘🥰🥰❤

  Armanda VeliaArmanda VeliaПре 5 сати
 • Je shume e mire dhe shume e bukure

  Regina ShuliRegina ShuliПре 5 сати
 • Kjo ska lidhje fare me muziken

  Igli FetahuIgli FetahuПре 5 сати
 • Mu qetsuan pak veshet nga kenga e anes🤦🏻‍♀️

  Desa ArasDesa ArasПре 5 сати
 • Sapo dgjova kengen e Ana1, melisa ke super ze 🥳

  Anuela DermyshiAnuela DermyshiПре 5 сати
 • ❤🤩❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤❤❤💋edhe une kam nje shoqe qe e ka emrin melisa

  Denisa CurajDenisa CurajПре 5 сати
 • Melisa des mase teje ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Denisa CurajDenisa CurajПре 5 сати
 • Ti je ylllllll

  Mari VlogsMari VlogsПре 6 сати
 • T’kena ra n qaf kot , na fal 😩

  Adela SherifiAdela SherifiПре 6 сати
  • Ahahhahaha

   learn morelearn moreПре 6 сати
 • Pas kenges se Anes vij ktu te qetesoj cik veshet pz😩💗

  xoxopurplebitchxoxopurplebitchПре 6 сати
 • e kuptoni qe po i japim rendesi ketyre qe skan pas dhe nuk kan lidhje me fjalen VIP apo kengetar. thjesht ishin ca zorraxhi qe shkuan me gjet burre app grua gjoja. jan si ato tipat qe shkojn te "dua te bej te lumtur" po ata pse nuk kane fame????

  shqip videoshqip videoПре 6 сати
 • 😂😄🥰kenge shume e bukur 😘

  Suela CekaSuela CekaПре 6 сати
 • Kuku baba hit (masi e nigova kingen e anes)😂

  glacier pubgmglacier pubgmПре 6 сати
 • this sounds better than ✨ mejk the buri uork✨

  bernis x zinbernis x zinПре 6 сати
 • Sa erdha nga kenga e anes dhe melisa po me duket si vece zela tn

  Fatmira DyrmishiFatmira DyrmishiПре 6 сати
 • Mami:shikoje pak gjellen Melisa Melisa:ja se po qep pak getat per nje keng tjt Mami:😢

  BOSSBOSSПре 6 сати
 • Pasi degjova kengen e Anes erdha te ky hiti i Melises

  Just RandomJust RandomПре 6 сати
 • Linda Morina e Shqiperise. Dueti radhes Me kengen Mere Mere 😅😅😅😅

  Lavdim AjetiLavdim AjetiПре 6 сати
 • Ooo Zot Sa Budallenje Kemi Qene Qe E Kemi Ofenduar Melisen , Degjojeni Kengen E Re Te Anes , Kjo Qenka SUPERRRRR Hitt

  Seriali Me FalSeriali Me FalПре 6 сати
 • erdha ktu pasi degjova kengen e Anes 1, Melisa na fal se te kemi ra ne qaf kot, na e ban hallall🙏🏻

  Romina GjoniRomina GjoniПре 6 сати
 • vallaj 1000 her kenga jote para anes😂pas teje vjen kenga e lulit Like :Ma jep sta jap😂

  Klarida SulajKlarida SulajПре 6 сати
 • LIKE!!! kujt i duket kenga e Melises YLL,pas ndegjimit te kenges se Ana Lleshit......

  Elisa AliuElisa AliuПре 6 сати
 • Te nderuar miq &miqe paragjykuam kot Melisen .Ju ftoj te ndiqni kengen e re te Anes nese deshironi gjak nga veshet

  Sunset 🌇Sunset 🌇Пре 7 сати
  • Legjenda thote qe kush degjoi kengen e anes humbi degjimin per gjithe jeten 🥴

   Riselda KalajRiselda KalajПре 6 сати
  • ahahahhahahahahahaha

   BOSSBOSSПре 6 сати
  • Ajo ishte katastrof germadh ca thu

   Emilia MeziniEmilia MeziniПре 6 сати
 • 😘😘🥰😘

  Kejsi Evisa SinanajKejsi Evisa SinanajПре 7 сати
 • Kush erdhi ktu pas kenges se Anes 😂 super hit qenka kjo🤪🤪🤪

  Emanuel IslamiEmanuel IslamiПре 7 сати
  • HAHAHAHAHAHA

   Angela MarkoAngela MarkoПре 2 сата
  • Une

   ilirjan kolgjiniilirjan kolgjiniПре 4 сата
  • Une🤣🤣

   Majra GuriMajra GuriПре 4 сата
  • keshtu qe mos ja fusni kot se Melisa eshte 1

   Arber HoxhaArber HoxhaПре 5 сати
  • O PRZZZZZ

   Emi KociEmi KociПре 5 сати
 • 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😙😙😙😙😙😙😘

  Kristi PanxhiKristi PanxhiПре 7 сати
 • Grlfukxfkfk

  Kristi PanxhiKristi PanxhiПре 7 сати
 • 🥰🥰

  Marisol SefaMarisol SefaПре 7 сати
 • Melisa , pasi degjuam kengen e Anes , te kerkojme zyrtarisht NDJESE ..

  Jessie DJessie DПре 7 сати
  • Zyrtarisht

   Sara LalaSara LalaПре сат
  • 🤣🤣🤣🤣

   bela belabela belaПре 3 сата
  • @Hernan Kuteli 😩😩😩😩

   Jessie DJessie DПре 3 сата
  • 🤣

   florian haziziflorian haziziПре 4 сата
  • Hahahahahahahhahahahahahahhaha prit eri agen

   Hernan KuteliHernan KuteliПре 4 сата
 • The kiss in the end.... 😂 Without meaning! 🤢🤢

  Tzeni VaskTzeni VaskПре 7 сати
 • Hahhahahah kjo a lule menyra se si kendon ana 1 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Emanuela SterkajEmanuela SterkajПре 7 сати
 • Jo leje veq skele

  Dion ČenajDion ČenajПре 8 сати
 • Kur thoshte fatjoni per ket qe ka qen e lidh me andin po nuk degjonte njeri

  Refat PapaRefat PapaПре 8 сати
 • Me kapi diarrea sa degjova kte kengen

  arilind beqiriarilind beqiriПре 8 сати
 • Ajo është ❤️ për mua

  Vjollca RrucajVjollca RrucajПре 8 сати
 • Great song! I love Albanian music 🇪🇦🇮🇨

  Jose MGJose MGПре 9 сати
 • Love melisa🥰

  Kledisa _LyricKledisa _LyricПре 9 сати
 • Bravo Andi 👍👍 Edhe ti Melisa ke talent për muzikën 💖💖💖💖🌹👍🌹🌹🌹💓💓Kështu vazhdo 💓💓💓💓♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  Gent XhajaGent XhajaПре 12 сати
 • My eyes:reading comments. My ears:listen song My mouth: sing song🙈

  Yllza ElshaniYllza ElshaniПре 13 сати
 • Bravo melisa suksese dhe nje duet bashk

  Giannis KaberisGiannis KaberisПре 13 сати
 • Kjo eshte hit edhe pike!!!🔥

  Elli JElli JПре 14 сати
 • Bravo bravo SHum mir bravo

  Bela InaBela InaПре 14 сати
 • Melisa e perferuara. E. Imja

  Armanda bajramiArmanda bajramiПре 14 сати
 • Shum vk kjo

  Ersi ErsiErsi ErsiПре 15 сати
 • Dhe tha Ahqipja kta ka mundsi te futen per te gjet burr/gru e do dalin te tere kengetare

  The ArcadeThe ArcadeПре 15 сати
 • bukur

  benard corbaxhibenard corbaxhiПре 16 сати
 • O Kjo byth kuqja flok kuqja si eke kjo vrk

  CAPX FFCAPX FFПре дан
 • Arsyeja qe ka gjet BE per tmos hap negociatat.

  Juli LaciJuli LaciПре дан
  • Futu degjo kengen e anes dhe do kuptosh pse BE do na mbyll deren pergjithmone🤣

   Riselda KalajRiselda KalajПре 6 сати
  • Hahahahahahahahahahhahq

   Denada CapiDenada CapiПре 13 сати
 • Shum e bukur muzika

  Manjola XhemollariManjola XhemollariПре дан
 • A eshte reale kjo?

  Dionis ZervaDionis ZervaПре дан
 • Keng shum e bukur 😍😍😍

  Arta AllushiArta AllushiПре дан
 • Bravo Melisa se je e shkathet lume Andi qe te ka. je yll fare

  Besie VishaBesie VishaПре дан
 • rsworld.info/face/video/nLGZg61_u3t-m9w.html ELITA 5 ME FAL REMIX

  Music RecordsMusic RecordsПре дан
 • Hxugsgfydhggysthgsudhh♥️♥️♥️♥️♥️💋💋💋💋💖yushsnnsnnznnans

  Ergys GilaErgys GilaПре дан
 • Mashalla po shkoshi qift

  Brahim KrasniqiBrahim KrasniqiПре дан
 • bravo shume kenge e bukur Melisa

  mimoza belishakumimoza belishakuПре дан
 • Wejden e Kosoves

  Adriatik KololliAdriatik KololliПре дан
 • 00000 komente per kengen Turp se qysh i prano ky RSworld kto zhulaqet

  Antonio PesciaAntonio PesciaПре дан
 • Bravo Melisa Suksese 🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🐚🦋🦋🦋

  suzi kocisuzi kociПре дан
 • Sa zili te kan moj Melisa ashtu vaxhdo zemer

  Fabjan DurresFabjan DurresПре дан
 • Si i behet kur te ndahen kta?! *Se kshu nuk bon, nuk boon*🤦‍♀️😶

  butriors_BIbutriors_BIПре дан
 • Kemi faj ne karet qe ju japim fam ju u qr

  Albanian ALAlbanian ALПре дан
 • Delaware State Representatives Paul Baumbach and Michael Smith sent letters to commemorate World Falun Dafa Day, May 13, 2021. Letter from Delaware State Representative Paul Baumbach State Representative Paul Baumbach stated in his letter, “Millions all around the world will stop and celebrate the anniversary of this ancient meditation practice. On this day we will remember the thousands that have suffered for their beliefs in this practice as well as the millions that have benefited around the world from the teachings of Falun Dafa. “Practitioners of Falun Dafa have been active during the COVID-19 pandemic by offering exercise instruction and guided meditations. Members of Falun Dafa are major members of our community and great contributions to Delaware.” Letter from Delaware State Representative Michael Smith What is Falun Dafa? Falun Dafa (also known as Falun Gong) was first introduced to the public by Mr. Li Hongzhi in Changchun, China in 1992. The spiritual discipline is now practiced in over 100 countries and regions worldwide. Millions of people have embraced the teachings-which are based on the principles of “Truthfulness, Compassion, Forbearance”-and experienced uplifted health and well-being.

  Joelr GuoolttiJoelr GuoolttiПре дан
 • Edhe ti melisa kengen leje

  Violeta MusaiVioleta MusaiПре дан
 • Dolen fjaltet e Fatjonit 😂👌

  Lyrics GirlLyrics GirlПре дан
 • Shum kenga e mir bravo melisa ju uroj gjitha te mirat ty dhe andit😘😘

  selina Shalaselina ShalaПре дан
 • Boll na cat koken se prej nesh behen te famshme dhe plus shyqyr doli një cift nga emisioni dhe dy me te miret pamvarsisht qe aty nuk ja lejuan. Te paktën duan njeri tjetrin. Fitore dashurisë . Kenga nuk eshte e keqe.

  Suela KovarikSuela KovarikПре дан
  • atij, te gjitha te verteta , por nuk donte ta ulte nje femer aq poshte , po skgj se ra vet posht kjo. Une nuk e di se si kto lloj njerzish dalin neper televizione.

   fouoii gyhhfouoii gyhhПре 12 сати
 • melisa je super 💜💜me andi

  Vera AlimehmetiVera AlimehmetiПре дан
 • Love you

  Melisa fan Fan pageMelisa fan Fan pageПре дан
 • Bravo Melisa

  Etleva KociuEtleva KociuПре дан
 • Nuk e ke bo mir kur ke than leje leje leje

  Solo FortSolo FortПре дан
 • ❤❤❤

  BC ERIBC ERIПре дан
 • Yllllll suksese Melisa

  Kurtaj LubjanaKurtaj LubjanaПре дан
 • Bravo bravo melisa

  Elis CokuElis CokuПре дан
RSworld