Mesazhe kërcënuese, biseda personale & puthje në prapaskenë, çfarë po ndodh?- Përputhen, 4 Mars 2021

4 мар 2021
1 110 356 Приказа

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on RSworld Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Коментара
 • Po sara esht qelpsir ordinere prandaj

  Servis ServisServis ServisПре 11 дана
 • hahahahah Loko m’duket se u trremb ne momentin kur pa kurrizin e Sindit plot me pucrra hahaahahahaha

  Ridvin HamzaRidvin HamzaПре 11 дана
 • O atdhe se ka nji po ku me dit se sa i ka jasht se duket se cfar femre eshte

  saliji merxhansaliji merxhanПре 12 дана
 • Qeqeq qeqe

  berti llaniberti llaniПре 14 дана
 • Skisha dasht sen tjeter veq iher me shku qaty n’Përputhen,e me pyt Borën, a mund ta kem nje Vallzim me Borën?. She is a Queen 👑.

  YoutubeDiscriberYoutubeDiscriberПре 18 дана
 • jhgugyhgiujhuyjhnyuh7

  ERALD MISKUERALD MISKUПре 26 дана
 • ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Maggie TrupidoMaggie TrupidoПре 29 дана
 • Ahahha👎👎👎

  Besi MustafiBesi MustafiПре месец
 • Pôrbfeoubrzpjffmj gfmvg

  Shefkie BeqiriShefkie BeqiriПре месец
 • Sara me pelqeu kur dul me Adheun. Po mas ati e ka kallxu vetem se ish nje femer shum e keqe ka hup shum poena tek publika.

  Qazim BryliQazim BryliПре месец
 • Arijan per punen e puthjes je shum gabim. Puthje ne faqe osht ni gjo po puthje ne buz ja qive nonen e bone mut qetu tfala nga Norvegjia. Edhe po nxehesh shum shpejt. LOCOS ja fut per shkollim e bone i pa shkollum e bone budall keq e teprove pak me Locon qaty 🤣🤣

  Qazim BryliQazim BryliПре месец
 • O loco o vari kars

  Serxho XhoiSerxho XhoiПре месец
 • Kjo Sara Copy Paste Ana 1 Jasemina copy paste Melisa😒🤦‍♀️

  yuoop nokeyuoop nokeПре месец
 • 5:25 Olsa duke thën ndalone skype😁

  Gentrit GashiGentrit GashiПре месец
 • Dit e mir

  Dksk HshsshsDksk HshsshsПре месец
 • Un e du ledjanen dhe melisn kjo ishe per gjigj ja jem pi. Gjeve e dua andin

  Dksk HshsshsDksk HshsshsПре месец
  • Sara me ate surrat prej babuini tu ber si pill

   yuoop nokeyuoop nokeПре месец
 • Arijani do ta qet nga I msjoni

  Dksk HshsshsDksk HshsshsПре месец
 • Murat puthe

  Dksk HshsshsDksk HshsshsПре месец
 • Ti e dashuron shum👰🤵💝💝💝

  Dksk HshsshsDksk HshsshsПре месец
 • O sindi o kare

  Daniel TrokaDaniel TrokaПре месец
 • O Arjan jetoj ne Amerike dhe n Kanada, ja ke fut kot per sa i perket puthjes ne forme pershendetje.

  seiom jvonyseiom jvonyПре месец
 • Arjan konomi sot ja futi kot

  Linda 88Linda 88Пре месец
 • Arjan Konomi osht njeri shum i menqur ama osht tipik asi gjyshi shqiptar qe kur ti iken truri dhe behet me nerva te fyen me fjalet me te renda qe i vin ne mendje

  mikea hiooimikea hiooiПре месец
 • Arjan ik qihu o shoq se ja fut kot

  Keli KeliKeli KeliПре месец
  • Gangster Schow 😂😂😂😂😂 Sara dhe Jasmina dot duhej te perjashtohen te dyat nga Emisioni.. Olsa a pret qe dikush te vritet shkaku i ktyre Femrave flliqsira??? Dot sugjero

   seiom jvonyseiom jvonyПре месец
 • arjan mos i fol sindit ashtu ti

  Ledion ShahoLedion ShahoПре месец
 • atdhe ti je me i miri

  Ledion ShahoLedion ShahoПре месец
  • Atdheu do që ta kaloj situatën duke thënë si marr për bazë kërcënimet Ndërkohë Bora do ta bëj dramatike që t marri më shumë viwes

   mikea hiooimikea hiooiПре месец
 • Me gomarrrrrrr kyyyy loco,oreeeee sprrrr cunn porrrr me ket sindinnn ahh me e thy telefonin

  AurelioAurelioПре месец
 • Vec dashuri nuk ka ktu o njerez qe ne fillim kush kam ca te kapi

  Νίκος ΓαλαίοςΝίκος ΓαλαίοςПре месец
 • O sindi holloji pak ato vetullat ose mos i lyej aq trashe se je shume e imet per ato vetulla aq te trasha.

  ariela elmaziariela elmaziПре месец
 • Deri dje mendoja se Sara eshte shum negative dhe poshter🥴 Sot jam e bindur🤧🤢🤢

  aola wiliaola wiliПре месец
 • Sara me ate surrat prej babuini tu ber si pill

  NeganNeganПре месец
 • Shum i paedeukate Arjani. E ofendon Locon si i paarsimuar pastaj Sindin se nuk e njeh muziken klasike kur ajo eshte violiniste dhe ne fund thote se nuk kam ofenduar!!! Shum i keq!

  PETRITPETRITПре месец
 • Te ishte sara e emancipuar nuk kriton jasminen se ndrohet me shoket.

  Elisa SemiElisa SemiПре месец
  • po vetullat e sindit hahahaha

   aola wiliaola wiliПре месец
 • Se kuptoj pse Arjani e ofendon kaq shume Sindin? Perdorin ca metoda shume te uleta shumica qe jane aty per tiu kunderpergjigjur njeri-tjetrit. Niveli i respektit dhe dinjitetit ka rene shume poshte.

  doncetadoncetaПре месец
 • This called me lonely in 1500 different language

  Aniem’s POVAniem’s POVПре месец
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂Arian Konomi sa mire ja beri Elvis Karatistit 😂😂😂😂OK, OK, Ok, ke ti Elvis te drejte.. Ne fund te Emisionit e tregoj Elvisi mentalitetin Coban, pa fije Edukate dhe hakmarese.. Ja u hakmora me Arianin 😂😂😂😂😂😂😂Ariani ja beri rrafsh.. Ok Hajvan ti ke te drejte.. Sindi sinqerisht qenka Femer pa fije kulture dhe sjellje..Mere Elvisin dhe zhdukeni sbashku se as qe dua tju degjoj e leje me tju shoh!!!! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  Bes BauBes BauПре месец
 • Sa kontradikte esht kjo Sindi 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️NE Rumani na paska pas Shoke nga e gjith Bota etj.. Pas disa minutave thot se ska Shoqeri dhe sdo tjet pjese e ndonje Shoqerie.. Dmth me Koreanet ka qene Shoqe, a ne Shqiperi sdo Shoqeri 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Un ve bast se Sindi as qe e di ku gjendet Korea..Shihet sjellja e Sindit qe ka Studiuar ne Rumani te Jevget dhe sjellja e Aristeles qe ka Studiuar ne Shqiperi.. Dallimi esht si Dita me Naten.. Melisa shuuum bukur i tha Elvisit ne fillim.. Po a meret Elvisi per Burre moj Hajvane Sindi?? Po ne anen tjeter a meret Sindi per Grua?? Kjo Femer te ben te vetvritesh.. 1.40 cm Hajvane ne tru dhe cdogje tjeter.. Ne fund te fundit u gjeten Cobanja dhe Cobani.. Mungojn veten dhent.. Dot ju blej Un ktyre disa Dhen qe te dalin ne Male sbashku..E ka Elvis Karatistin qe do ta mbroj nga cdo rezik 😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️

  Bes BauBes BauПре месец
 • Elvisin dot duhej ta merte Edi Rama ne PS dhe ta bej Minister per WC e Shqiperise.. Sinqerisht sdua ta shikoj ket Emision vetem shkaku i Elvisit dhe Hajvanes pa fije kulture Sindit.. Ky Elvisi fol ashtu sikur te ishte ndonje Shkenctar ose Jurist.. Ne te vertet ska mend fare.. Shyqyr qe ka mesuar Profesionin e Tattoos se ndryshe dot ishte me Dhen maleve si Coban.. Po mendoj se ka shum Cobana qe sigurt kan me shum mend se Elvisi me Sindin sbashku.. Kta te dyt akoma skan arritur ta kuptojn sensin e Emisionit dhe ARIANIT.. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  Bes BauBes BauПре месец
 • Sindi ka Sudiuar ne Rumani 😂😂😂😂😂😂te Jevget Romun.. Shqiperia i ka Shkollat e muzikes 100 her me te mira se Rumania.. Ooo Sindi moj Cobane Rumune.. Un kam Studiuar ne Gjermani ku Romunet vijn ktu si lypes rrugve.. Ariani ka 100 %te drejte.. Edhe Un jam puthur me Shoqet Gjermane ne Buze.. Natyrisht ka lloj lloj Femrash, qe sputhin ne buze.. Dmth disa e bejn e disa se bejn.. Ket mendon Ariani.. Sindi ne Rumani ka pa ndoshta disa Korean qe edhe vet i kemi pasur ktu ne Gjermani qe as qe shoqeroheshin me na te tjeret.. Sindi duhet ta dij se Rumania edhe pse esht ne BE ktu ne Gjermani as qe llogaritet e tille.. Ky Elvisi koken e ka si duket bosh brenda.. Ku ka nivelin Elvis Majmuni te bisedoj per jeten Sociale neper vendet Europiane.. Ka shetitur Elvisi ne Itali qe esht akoma me keq se Shqiperia 😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂

  Bes BauBes BauПре месец
 • Gangster Schow 😂😂😂😂😂 Sara dhe Jasmina dot duhej te perjashtohen te dyat nga Emisioni.. Olsa a pret qe dikush te vritet shkaku i ktyre Femrave flliqsira??? Dot sugjeroja qe ti perjashtojsh nga Emisioni kta dy Vajzat "Sara Jasmina" Po shihet qarte se kta dy Vajzat kan ardhur ne Perputhen vetem e vetem per fame.. Femra fallco jan te dyat.. Perjashtoj nga Emisioni se dot ndodhin gjera qe do ta prishin Emisionin dhe dot behen cudira.. Si qesh kjo Sara, si nje flliqsire e keqe.. Riniani me duket si viktime..

  Bes BauBes BauПре месец
 • Atdheu do që ta kaloj situatën duke thënë si marr për bazë kërcënimet Ndërkohë Bora do ta bëj dramatike që t marri më shumë viwes

  FF ALBOZFF ALBOZПре месец
 • Nuk thone kot femrat kane futur shejtanin ne shishe. kur shejtani pa Saren e ka hapur vete shishen... Sara eshte 😈

  Erin BalliuErin BalliuПре месец
 • Hahaha o zot u kenaqa me komentet

  Esmeralda GjeciEsmeralda GjeciПре месец
 • Aman Arjan se dhe ti po na i shpif kohet e fundit me duket se po tregoj fytyren tend te vertete perverse

  Aliu EmiljanoAliu EmiljanoПре месец
 • Si gjyq po me duket sot🤮

  Aliu EmiljanoAliu EmiljanoПре месец
 • Hahhahahaha Arian Komoni you are the best....sa mir ja ke ba sindit.....qka kam kesh 😂😂😂

  Nora KrasniqiNora KrasniqiПре месец
 • po vetullat e sindit hahahaha

  Ag DorAg DorПре месец
 • Me emisjon vk ska po çfar të shojm

  Saimir KapuciSaimir KapuciПре месец
 • Sindi ndryshoj vetllat se shum e plak po dukesh

  Mevlude V alijiMevlude V alijiПре месец
 • Gabim Arjan vetem aty ne Shqiperi puthin kush tu dale peroara ,ne skemi jo neper bote pare keto qe thua ti ,...

  Mo mu 20Mo mu 20Пре месец
 • Ky bon si. Burr zamani. Do me ja mbledh ksaj.kjo mori.kot shyqyrqë gjeti një për vete. Shko mi ti bjeri qemanes.Murati.i shkretë gjynaf po i dridhet zëri.

  Diana EstrefiDiana EstrefiПре месец
 • He ca do me beni jam une

  Ervis HykajErvis HykajПре месец
 • Juli je me i miri je njeri me zemer te madhe.

  Fozi FoziFozi FoziПре месец
 • sindi sod sa bukur osht ka doket edhe syt e vetllat shum um pelqejn po sidomos flokt e saj me pelqejn teper ❤😘

  Fatlum SejdiuFatlum SejdiuПре месец
 • Oj sara ... Mos u mundo kot se Atdheu nuk genjen

  AnesaAnesaПре месец
 • U sa turp

  Diana NaikolliDiana NaikolliПре месец
 • *JEPINI RRITJE RROGE ARJANIT DHE KONFIRMOJENI PUBLIKISHT, 15%* 👇 VOTONI

  Clash KingsClash KingsПре месец
 • Atdheu shume i papjekur dhe vegel e olses.eshte injorant dhe shume fallco dhe i shtirur

  Isidor DhramiIsidor DhramiПре месец
 • Si fanse shum shum e madhe e Arjan Konomit, me Sindin e teproi ( e tepron) :(

  Liridone NuhiLiridone NuhiПре месец
 • Sara Ka një lidhje jasht

  Kukes AlbKukes AlbПре месец
 • Olsa mos e kerceno Atdheun moj goc 😂

  Liam jolaLiam jolaПре месец
 • O Arjan ktu e ke gabim ska lidhje fare se ka jetu jasht sara eshte europiane dhe puthen në buzë se edhe une jetoj jashtë kam 27 vjet ne emigrim po nuk puthem me djem te tjer

  Elona GianniElona GianniПре месец
 • Te lumt goja Arjan Konomi mbyllja gojen kesaj debiles sindit

  Visa KucajVisa KucajПре месец
 • O sindi kape lokon dor per dore dhe dilni nga emisioni duke kercyer

  Call of Duty ALBCall of Duty ALBПре месец
 • Cdo Puthje puthje esht njesoj gjith boten?? , po pra edhe nje keng e mandit te nishtulles dhe rihanes njesoj keng qe keng esht ...🙄🙄🙄

  Ermelinda GjErmelinda GjПре месец
 • Kjo sindi injorante o zoottt.... mir e tha arjani e ka be ate shkollimin ne rumani sikur ka qen ne oxford e na thot ka nje shoqr japoneze apo korea po ik moj vajz se dhe ne shqiperi ke japonez e kinez e ca te duash ti , ca do te thot se me nje kokerr do tregosh gjith kulturen te atij shteti.edhe dy shoqe vajza e japin puthje baby kiss e esht thjesh gjest afeksioni jo lezbike. Akoma sdin me be krahasimin e baby kiss me french kiss ,,hajde hajde

  Ermelinda GjErmelinda GjПре месец
 • Kjo sara duhet te largohet automatikisht nga programi kjo sja vlen te jet ne program puth atdheun puth rinianin presim me ke do tbej rastsisht seks aty me ndonje kandidat

  valdrin laknavaldrin laknaПре месец
 • Vetullat e sindit si shtylla betoni

  Aldorjan DhimaAldorjan DhimaПре месец
 • Bejeni ni votim per arianin kush e don e kush jo te jet ende ne emision

  Russi YTRussi YTПре месец
 • ...jo e puthi jo se puthi... aj medet shum bajat mu keni bo. Sdi kush ju shikon ju dhe keti programi. ... se pari , nbuz nbuz...tani, nzuz nzuz... Nje shprehje e moqme.. Si ka thën Edi Rama : KAZAN ...KAZAN ...KAZAAAAN . Jeni bo trash (plerat 🗑 ) of Albanian television

  DMXxXDMXxXПре месец
 • Ka te drejt arjani sepse ne disa vende jasht shqiperis puthen ne buze.......... mos na acaroni shqicen e 7 te trrurit😂

  London BoyLondon BoyПре месец
 • Aktor kredit jon .PORNO CLUB tha opahiri e kom puth heheheh kuqka ti hongsha ato tatuaje qe i paske ty duet me Q ka 6 ne dit deri sa te drridhen kembet si pul e te dalin lot pre lezetit

  Gem XGem XПре месец
 • shume bushtra Jasmina dhe Sara largojini dyjat kuqkat

  Old SchoolOld SchoolПре месец
 • Bo Sara eshte super Kuder

  K QK QПре месец
 • Më mir e mbyll këtë përputhen se jeni bër si estrada e rroskovecit🤣🤣🤣🤣

  rashela canirashela caniПре месец
 • Loco ke ren shum posht 🤮

  Amy AmyAmy AmyПре месец
 • Mir ja bere Sindit o Arjan

  Amy AmyAmy AmyПре месец
 • Minuta 46:10 e theu shishen e champagne 🍾😂😂😂😂😂

  Fatos kacaFatos kacaПре месец
 • po qka mereni me puthjet e sares Sara ashte Pornostarka nmr 1

  Balo FazliuBalo FazliuПре месец
 • Loco 👏👏

  Meli EmiMeli EmiПре месец
 • Arjan Konomi ndrerro korrier drege se paske vajt x lesh

  Ardian DrekajArdian DrekajПре месец
 • Arjan Konomi, shoket puthen ne buze??? Ku ne boten tende , se ne asnje vend te botes nuk eshte normale🙈🙈

  Ardian DrekajArdian DrekajПре месец
 • Elvis je njish👍👍👍👍👍👍

  Encyi Love YouEncyi Love YouПре месец
 • Atdheu don ti puth te gjitha, kurse per Atdheun puthja qenka problem

  Ardian DrekajArdian DrekajПре месец
 • Bravo loco

  North AlbaniaNorth AlbaniaПре месец
 • 54:54 dakord ok dakord mood 😂

  Elisabeta VociElisabeta VociПре месец
 • JULI ME I MIRI.

  Diana NajkolliDiana NajkolliПре месец
 • 45:14 imagjinoj locon dhe sindin duke bashkjetuar. Gjate kohes se veres loco duke lexuar liber ne ballkon me cigare ndersa sindi duke i ren violines nje melodi te lehte dhe loco duke i ber pyetje sindit cdo 5/10 minuta Kaq chill me duken kta bashk

  Elisabeta VociElisabeta VociПре месец
 • kultur rumune ..!!! wtff

  lavdrim saliulavdrim saliuПре месец
 • Po ti arjan nxjerre gruen tënde të puth gjith burrat ne buz sipas teje di europa

  Hyrije BiciHyrije BiciПре месец
 • O Arjan mblidhi delet mo lal se te paskan ik🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

  Encyi Love YouEncyi Love YouПре месец
 • Eshte ber kjo Sarà si halla halla zot na ruaj,😕😕😕😕😕😕😕

  Encyi Love YouEncyi Love YouПре месец
 • Jo jo Arjan Konomi ne franc nuk ka shanc kjo qe thu ti Po ti don të bejsh shou turp të vi Pse nuk e nxjerr vajzen tende të puth qunat ne buz

  Hyrije BiciHyrije BiciПре месец
 • o arjan mös u mundo kot bre se veq po ja fut se perendim jetojm amo kurr nuk ndodh mu puth mes veti shok e shoqe po mos u mundoo bre bravo loco 👑👑

  Bukurije SejdijajBukurije SejdijajПре месец
 • Ariani nuk eshte i kenaqur me rrogen per at reagon keshtu me ofendime qe ti rritet rroga .....turp per ju qe degjeneroni rinin dhe turp per ne qe ju perkrahim e harxhojm kohen qe ju shikojm

  Ilire KovaciIlire KovaciПре месец
 • Qfar mentaliteti i lodhur i kohes se enver hoxhes po evropianet femra te puth ne buz edhe se ka pik problemi

  Unikkatil1912 TheBlodyAlbozzUnikkatil1912 TheBlodyAlbozzПре месец
 • Atdheu do te gjej justifikim qe ta ler emisionin se e pret infermerja

  Angela MarkoAngela MarkoПре месец
 • Hahah kjo Bora si e ben fyryren...cfare aktrimi..kurse kjo Sara qesh me ironi,cfare femrash vine vetem per fame dhe para nuk pyesin cfare bejne....

  Kela SpahoKela SpahoПре месец
 • A sa Mir ja beri kesaj Sindit thu Se ka bere namin qe ka studiuar, kish pas qene far Oxford ama ne Rumani

  Tina BujarTina BujarПре месец
 • Kete saren krejt estrada e ka pallaur pse nuk e pytni sa vetave va ka mar ngoj edhe sa sperma ka honger e shkreta pytnia pak aman sa lek i keni mor prasit vec thuajn prasi se keshtu me quan ajo e din ajo vec me ma mar ngoj 😂😂

  Servise VodafoneServise VodafoneПре месец
RSworld