Mevlani përballë 3 vajzave, ja çfarë ndodhi sot në program - Përputhen, 21 Janar 2021

21 јан 2021
1 142 271 Приказа

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on RSworld Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Коментара
 • Sje kategori e mevlanit

  Haki GashiHaki GashiПре 5 сати
 • Mos u ban lahper zgidh dhe mere mos u ban qe jam tfala

  Haki GashiHaki GashiПре 5 сати
 • Kapnu kapnu 😂😂😂😂😂😂😂😂

  Erion RasimErion RasimПре дан
 • Ledi cpate me Erin ishit bukur. Ta prishi mendjen M. Nuk te le Antoni kacurrel. Ketu do jemi Mendoje pak.Ok?

  Liljana PrezaLiljana PrezaПре 8 дана
 • Ana ska qene ndonjehre llapazane dhe ia mbylli gojen Arbri.!Ana i di limitet dhe ska nevoje per Arbrin. PSE IKU? SE NUK E ARRINTE ANEN OK ? MOS IAA FUSNI KOT.

  Liljana PrezaLiljana PrezaПре 8 дана
 • Po Jasmi, ishte bo e mire sot por pa edukate me Andin. Nuk flitet ashtu ne Tv. Ai eshte djale i mire i dashur shume sport jep pozitivitet. Ajo donte vemendjen e te tjereve. U zu kot me Saren.

  Liljana PrezaLiljana PrezaПре 8 дана
 • Guxo dhe lufto. Kerko ndihme. Nuk eshte turp gjithmone nese e do e ndjen.po pres.

  Liljana PrezaLiljana PrezaПре 8 дана
 • Ana ishalla kemi ndonje gje pozitive ne Prajm. Do Zoti.

  Liljana PrezaLiljana PrezaПре 8 дана
 • Ana shyqyr qe se zgjodhi asnjera R. Do me vinte shume inat. Ai besoj do dilte per inat Nuk e di ta lexoj vetem e shikoj se bluan dicka eshte ne siklet se folli ashper dhe si do ta mmenaxhoje tani situaten!?

  Liljana PrezaLiljana PrezaПре 8 дана
 • Ana letra ishte vertet suprize por nenkuptohej se kush ishte zgjedhja. Mua me lle pa fjale por dhe ne ankth. Shpresoj per mire. ZOTI ME JU. 💖💖💖

  Liljana PrezaLiljana PrezaПре 8 дана
 • He moj Ledjana mos u ber kaq serioze aman mos e tepro.Ledina ka dike jashte programit dhe nuk jep as perqafime,ate perqafim qe i doli ne publik ka pas probleme me te dashurin e vet jasht programit dhe kishte nevoj per qetsim pushim.!!! Aty eshte ne prgram vetem per pak fam asgje tjeter ta mbani mend se kjo po aktron

  saliji merxhansaliji merxhanПре 21 дан
 • Mos vdeksh kurr Arian konomi je i pa pare na shkrive kur i flet mevlanit e meson dhe au perseri eshte i trashe 😂😂😂😂😂 mendove gjith naten per Ledjanen kur erdh koha takimit te zuri gjumi. Gjunaf per Mevlanin qe su mesua si te sillet me nje femer 🤮🤮

  saliji merxhansaliji merxhanПре 22 дана
 • O mevlan je djal as dhe me ledjanen shkon

  Albany AkakakaAlbany AkakakaПре 27 дана
 • Lajf emisjone per puthjen

  ARTUR BOJKAARTUR BOJKAПре месец
 • Mevlan mavria 🤣🤣🤣

  Ani CaniAni CaniПре месец
 • QFAR VLERE KI O MEVLAN ma mir .e bo pompa se me te perqafu

  Naser QuqallaNaser QuqallaПре месец
 • King mevlani 💪💪💪💪💪💪💪

  Sali VebiuSali VebiuПре месец
 • I pa pare fare Arjan konomi o mevlane mavria hahahahahaha lot 🤣🤣

  Jona LazajJona LazajПре месец
 • Mevlani esht i martu ne gjermani

  Mimoza KrashiMimoza KrashiПре месец
 • Mere hiqeni ket melisen esht shum fallco ca i duket vetja ksajt bo si them un i thot mevlanit mos bo si boj un

  Gentjan CermaGentjan CermaПре месец
 • rsworld.info/face/video/n32ApNOd1ntonb4.html

  Ilir MukaIlir MukaПре месец
 • rsworld.info/face/video/n32ApNOd1ntonb4.html

  Ilir MukaIlir MukaПре месец
 • rsworld.info/face/video/n32ApNOd1ntonb4.html

  Ilir MukaIlir MukaПре месец
 • Vk melisa me sindin jan me kokrat k...

  Rigel HoxhajRigel HoxhajПре месец
 • Bora para se te kalojme ne Reklam, po bejme nje Reklam 🤣🤣🤣

  Eni BabeniEni BabeniПре месец
 • 12:26 kjo Melisa mos te flasi fare, se se shihte me Mevlanin

  Eni BabeniEni BabeniПре месец
 • 10:46 Aman Mevlan se na e cpife... Njeriu eshte me vones por te pakten sillet ndryshe, tregon ndjese.... Cfare eshte kjo sjellje

  Eni BabeniEni BabeniПре месец
 • 10:02 o zot kjo qaramane.... Po te ikje o vajze 🤣🤣🤣🤣🤯

  Eni BabeniEni BabeniПре месец
 • 8:04o zot Mevlan behu i rritur, ngele si kalama ne Pubertet.... Te njejtat fjale klishe dhe menyra se si flet, jane te vjetra... 🤣🤣🤣 Tregohu si njeri we gjasme ke eksperienc

  Eni BabeniEni BabeniПре месец
 • Use me like the "Emision Idiot" button

  Kristi NastoKristi NastoПре месец
 • Kur e shoh boren si me pa te tharmit e kosit

  dortmund dortmunddortmund dortmundПре месец
 • rsworld.info/face/video/f6Sip5eGuolqf7Y.html

  Fredi GogoliFredi GogoliПре месец
 • Tea ka 5 muaj me Andin e spo puthen njeher, ndersa Ledjana duhet me e perqafu Mevlanin se kan qef kto. Hej zot i modh 🙄

  Gajti 98Gajti 98Пре месец
 • Ledjana nuk me duket vajez qe ka turp per te dhen nje pèrqafim mendoj se ka dica nga jasht

  Aleksandros ZisizAleksandros ZisizПре месец
 • I lutem preduksjonit te porosise farmaci se Melissa po' plas nga gjelozija e mevlanit do pije ndonje fotoksin prandaji most len te hyn ne farmaci

  Gjon DokajGjon DokajПре месец
 • Pershendetje produksjoni. Dua te jap mendimin tim! Tea eshte e jashte zakonshme.. femer NUBILE.

  Giovo NikaGiovo NikaПре месец
 • O mevlan mbylla gojën asai magjistreckës

  Kalem MaloKalem MaloПре месец
 • Duhe te futen vajza te rea se melisa -ana-sindi jan vetem per shou jan ber mendje medhaja

  Klodi TafaKlodi TafaПре месец
 • BORA PLASI XHELOZIJA NUK KA KUPTIM MIR DHOT MEVLANI

  Pullumbesha AhmetiPullumbesha AhmetiПре месец
 • kuku kur flet edhe sindi qe lun me kukulla hhahahahaha iqr ne vorr kares

  WeSpeak FootballWeSpeak FootballПре месец
 • Ti e ke msu bora tflasi kshu moj kuder

  QAZIM HOXHLLAKUQAZIM HOXHLLAKUПре месец
 • Ca kalamajsh cou perqafoje haha ikni mer legena shifni veten tuaj

  AlbaniaAlbaniaПре месец
 • Live in wafi area not in karama

  Mikael MikaelMikael MikaelПре месец
 • Kur Melisa thotë kamë respekt vota kundër teje të ikje nga misioni megjithë ato 2 të tjerat me ledjanën ti

  Astrit CelaAstrit CelaПре месец
 • e keni mbushur emisionin me Reklama , a pranoni edhe reklama te pants "ALWAYS" 😂😂

  Mevlide VeliuMevlide VeliuПре месец
 • Qekjo melisa ma e pa e dukatë se shqipja don me dalë 🤦‍♀️🤦‍♀️

  Laureta ShamolliLaureta ShamolliПре месец
 • ALLAHU JU RUAJTE

  Edi MusollariEdi MusollariПре месец
 • MEVLNI ZDI TE DALI ME VAJZAT AS RESPEKT NUKE KA GUAN E DASHURON DHE E MBRONE JO ASHTU SI ME URDHER OOO NJEREZ BEJE KETE BEJE ATE

  Edi MusollariEdi MusollariПре месец
 • Mevlani tamam mashkulli shqipetar qe fyen vajzat turpppppp

  Diella DurgajDiella DurgajПре месец
 • 😂😂😂😂😂ndoshta arjani ka si te keq

  Martin CaniMartin CaniПре месец
 • O Melisa aman ca je ca te duket vetja ti je fmi Lediana bravo ma e mira je mos ta ni se ca thojn

  Katalea LeaKatalea LeaПре месец
 • keto takimet e ledjanes jan shum boring shum te nevericme 🥱🥱🥱

  Katerina PapajorgjiKaterina PapajorgjiПре месец
 • Kjo Ledjana duket sikur ka nje lidhje jasht e ka bere fjale me te dashurin qe tmarin fam dhe ai nuk e le ta prekin me dore aty. 'jo sjam une tip kshu' Ledjana zemer ti jo se nuk je tip kshu por je komplet mosmirnjohese ndaj Mevlanit. Je shume fallco zemer duket qart per cfare ke vajtur aty por tpakten shtiru bukur jo ashtu hajd tscüss

  stela saliajstela saliajПре месец
 • Tea dhe Andi kan hedh rrenje ,s'shkulen me qe aty!!

  Roberto BushiRoberto BushiПре месец
 • Melisa: bla bla bla bla🥴🥴 Une: spo del nje arber tjeter me qetsu dhe melisen sic u qetesua ana... Arjani:dua nje takim 4 min me mevlanin😎🤣🤣

  asioe kiouasioe kiouПре месец
 • Melisa harroj veten kur erdhi ne programm i hodhi fundin Fatjonit dhe e futi ne sherr me Anen1 E la fatjonin e filloj me Mevlanin po rrota kthehet mbrapsh

  Florika VrushiFlorika VrushiПре месец
 • 41:03 e qeshne djallzore

  Kosova GamingKosova GamingПре месец
 • Arjan Konomi mos vdeksh kurre🤣🤣

  Emelda PodaEmelda PodaПре месец
 • Andi iri vin nga nje kultur Amerikane ku ndahen nerzit me shtresa ku GETOT ne dasem te çiftit i ftuari i thot nuses nqs nuk ndihesh mir me dhendrin ja jam un ketu ne lokal,bar,kafe,rruge e tj por Andi duhet te kuptoji nje gje ze nuk jan te gjith GETO ti presin bolet njerzit Andi ti varin ne ball.

  Dario DarioDario DarioПре месец
 • Gjith kohës mevlani më duket shum patriakal. Është shembulli konkret i pjesës dërrmuse të rinis. Arjani si gjithmon një shpjegim me pak fjal po të sakt. Ndërsa lediana se vë pikën mbi i, mevlan ledjana tenxherja kapqkun

  BamibBamibПре месец
  • Melisa: bla bla bla bla🥴🥴 Une: spo del nje arber tjeter me qetsu dhe melisen sic u qetesua ana... Arjani:dua nje takim 4 min me mevlanin😎🤣🤣

   asioe kiouasioe kiouПре месец
 • O Sindi o mikroskopike

  Leonora.aronoel Leonora arnoelLeonora.aronoel Leonora arnoelПре месец
 • I got second hand embarrassment from watching this

  Lala LimLala LimПре месец
 • Pa thene Pershendetje Bora, direkt te komenti 3 une...

  Ghenty DjGhenty DjПре месец
 • It's a very hard to find the the persons like Mevlan I'm not saying the They're not good .Mevlan It's very natural person who doesn't know how to make Himself good he always though the true It's hard to find and these days people Like him ..

  DENIS &DENIS &Пре месец
 • I er if kehf keh key 😂😂😂😂

  Jonida BallaJonida BallaПре месец
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌💍💍💍💍💍💍💍💍😎😎😎😎😎😎😎😎🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰💋💋💋💋💋💋💋💋

  Jonida BallaJonida BallaПре месец
 • Jrhf jrur hthr htyt ❤️❤️👌🥰👌💍🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🥰🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌💍💍💍💍💍💍💍💍🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😎😎😎😎😎😎😎😎

  Jonida BallaJonida BallaПре месец
 • O Idioteni Mevlani eshte me i miri mojjj

  Iva GodoleIva GodoleПре месец
 • Shihet dita qe ne mengjes. 1 ore eshte shume te presesh, mbasi nuk kishte ndonje aksident.

  Suela KolpepaSuela KolpepaПре месец
 • Kjo Bora nuk mbush, i ben kaq presion Ledianes.

  Lego Fun WorldLego Fun WorldПре месец
 • Melisa sasht tuj dit mo qfar flet...Loko brava je maj miri.

  Xhylsym KastratiXhylsym KastratiПре месец
 • Melisa .. femra e pa cip qe gjat gjith kohes qe flet mevlani vetem qesh me ironi dhe flet me ironi nje femer qe nuk di te respektoj aspak

  xhensila kostrenixhensila kostreniПре месец
 • Per kto femna duhet ti lesh ter naten te presin sjan te rena nga hena ,

  Erdi InihashErdi InihashПре месец
 • Mevlan mavria ahahhahahahha....

  Ardita SwiftArdita SwiftПре месец
 • Ca jan kete lloj keshtu me jan merzitur , nuk jan me per tu par nji emisjon shun fallco

  Ervin HyskajErvin HyskajПре месец
 • Nuk e di pse mendoj qe fatjoni e ka pas fjalen per( Melisen e Mevlanin. )

  Xhesika LamthiXhesika LamthiПре месец
 • rsworld.info/face/video/YaFrrb-SsXOFnMw.html&start_radio=1

  Best MusicBest MusicПре месец
 • Shum shkojn melvani dhe ledjana

  aleks aleksaleks aleksПре месец
 • Te kisha qen nga mevlani tashi do te pshurja ne vesh melisa

  Celular LineCelular LineПре месец
 • Oooj melisa me te fut ke personat me ngjyr nuk dallon fare u bone dhe ti me bo pordh shko aty ke cani bo nai lek aty se per aty e ke vendin

  Celular LineCelular LineПре месец
 • Dhe sindi qa ka ra 7 kilogram se ka hy me punu me kazem zhgaravin dreqi

  Celular LineCelular LineПре месец
 • Ca ke oo melisa ca bon si gore aty se nuk te permendi kush emer

  Celular LineCelular LineПре месец
 • Ju njerez qe komentoni ktu te hiqni stresin Zoti jua shperblefte. ❤

  Call Me The policeCall Me The policeПре месец
 • Jeni martuar

  Kaci KaciKaci KaciПре месец
 • Karagjoz njeri se nuk e meriton fjalen burre. Njeri qe nuk te shikon ne sy, i pa bese.

  Punta CanaPunta CanaПре месец
 • Na duhet Mir takim mes arjanit dhe mevlanit.

  Belkisa ShehuBelkisa ShehuПре месец
 • Mevlan je nr 1

  indrit tabakuindrit tabakuПре месец
 • Andi dhe Tea na hapen barkun si "opinionista"...

  suelina suelinasuelina suelinaПре месец
 • Ky Almendi eshte shume vari borën.

  Romina HodaRomina HodaПре месец
 • Fjalia e Melises : " a e ke seriozisht ti " = Monoton 😵

  Kinder the LoveKinder the LoveПре месец
 • Mevlan ma i forti #Kingu I #Kingave

  Leonard ZiberiLeonard ZiberiПре месец
 • Melisen edhe Sendin per veshi i kisha kap edhe i kisha nxierr jasht nga emisoni shum llafazane

  Gresa KrasniqiGresa KrasniqiПре месец
 • Po pusho moj nje puntat o melisa qepe gojen pakten nje puntat na le tmarin veten vesht te tona se tr vje anash papagali 🤦🏻‍♀️

  Michela TareMichela TareПре месец
 • Qfar meshkuj të dobt që e ngritin ket kudër melisen Bravo Loco je I madh Loco apo Elvis respekt

  Durim MorinaDurim MorinaПре месец
 • From Ana1 qe e dinte qe Fatjoni i bente qellimisht per te gjerat, tani kaluam te Melisa me Mevlin

  Arkid KidArkid KidПре месец
 • Liqeni ket melisen dhe sindin se na happen barkun

  Tepelena TepelenaTepelena TepelenaПре месец
 • do bejn dhe femij tea dhe andi dhe perseri do thon sjemi akoma cift 🙄🤣

  ela gashiela gashiПре месец
 • Shume bukur

  Albert ColiAlbert ColiПре месец
 • Melissa e ka te kenga se ka shku gati 1milion per pak kohe😅😅😅

  Sport Live StreamSport Live StreamПре месец
 • 😀

  Letim SeferiLetim SeferiПре месец
RSworld