NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

16 апр 2021
4 761 443 Приказа

Lyrics: Noizy
Music: Term & Rvchet
Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

Коментара
 • You Diss don xhon8

  Game TV.Game TV.Пре 4 сата
 • ❤️❤️❤️❤️❤️

  mozzik my worldmozzik my worldПре 5 сати
 • Who think that Noizy is the best rraper of Albania

  BILLIEBILLIEПре 5 сати
 • 🤑🤑🎃😎😎😎

  Roland HatijaRoland HatijaПре 5 сати
 • Kjo po qe esht keng!! Jo melisa apo mevlani me julin 😂

  Xhuli RrodheXhuli RrodheПре 6 сати
 • OTR familja e madhe❤

  Mateo PepaMateo PepaПре 7 сати
 • Love the bit bro... super

  Diti UkaDiti UkaПре 7 сати
 • Jemi ritur me kenget e nojzit. Te rujt zoti ty dhe familjen tende

  seiom jvonyseiom jvonyПре 10 сати
 • Üüüüüüüü

  Po JoniPo JoniПре 10 сати
 • free🔥

  Genta KolaGenta KolaПре 12 сати
 • 1 MUAJ AS 5 MILION SHIKIME HAAHAHAHHAHHAHA IK O VETULL CAR IK DIL N PENSION 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Nicoleta NicolaiNicoleta NicolaiПре 17 сати
 • Vari karin komplet kenga m kot

  Nicoleta NicolaiNicoleta NicolaiПре 17 сати
  • wys

   seiom jvonyseiom jvonyПре 10 сати
 • Kush po e degjon ne 14 maj

  RrotaRrotaПре 17 сати
 • 😻😻😻

  Shaba 12Shaba 12Пре 19 сати
 • Nice

  Gibsp MsrgumodivGibsp MsrgumodivПре дан
  • Fire 🔥

   yuoop nokeyuoop nokeПре 16 сати
 • FRA STOREFRA STOREПре дан
 • 💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💛💛💛💛🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩je djali shume i mire ke shume ze nojzi dhe kegen te gjitha i ke qare me lote te dua shume jame fanca jote e mire ne botse ☺☺☺☺☺

  finemi olafinemi olaПре дан
 • Nozizy mret

  FF DIONIFF DIONIПре дан
 • Pa e degjuar akoma i bera like 🔝 🔊 Noizy 🔥🔥🔥

  ElaElaПре дан
 • HALLBANIAZ 👑

  gjoni kolagjoni kolaПре дан
 • te ruajt zoti o noiz ti je mbret

  Geri FieriGeri FieriПре дан
 • Ti qit kot keng

  Afrim GjergjiAfrim GjergjiПре дан
 • Ken tar koti

  Afrim GjergjiAfrim GjergjiПре дан
 • Qishan nane

  Afrim GjergjiAfrim GjergjiПре дан
 • Kar

  Afrim GjergjiAfrim GjergjiПре дан
 • wys

  ArledArledПре дан
 • Kalle Noizy

  Bekim OnuziBekim OnuziПре дан
 • Bravo Noizy King Je

  Bekim OnuziBekim OnuziПре дан
 • you are so super you are king of music you are the best

  laura devolliar7 laura devolliar7laura devolliar7 laura devolliar7Пре дан
 • Pse rri nojzy vetem me kapuc ne ty kenget e ti

  alban albanalban albanПре 2 дана
 • Super kenge pz👍🏻👍🏻

  Elis CukaElis CukaПре 2 дана
 • O babo se dy maipe kam

  Shefki DautiShefki DautiПре 2 дана
 • Jasht toksori

  BessonBessonПре 2 дана
 • My cat now is a lion

  BessonBessonПре 2 дана
 • Super

  kq dragon ffkq dragon ffПре 2 дана
 • Hajde ku ti japi lajmet , ,, e ke myt dibra 🙏👏👏👏👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏👏👏👏qar mtha baba vath e Bana,, rrespekt nga dibra

  Della rosa FabioDella rosa FabioПре 2 дана
 • Ju ke qir ropt te gjithve o king 👑

  ALB MAFIA 1312ALB MAFIA 1312Пре 2 дана
 • Me kte kong vetm me kap e chota 😂😂😂😂😂😂

  Joli JoliJoli JoliПре 2 дана
 • bra vo 🤘🖕💥🥵

  Suzana GjokaSuzana GjokaПре 2 дана
 • Osho

  Po JoniPo JoniПре 2 дана
 • Otr

  Alda NikuAlda NikuПре 3 дана
 • 😄😄😄😄💯💯❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤NOIZY😄😄💯❤❤❤❤

  AVICII UEJSAVICII UEJSПре 3 дана
  • We run this 20, 21

   zijuiy wttuyzijuiy wttuyПре 2 дана
 • 🕳🕳😄😄 🕳🕳🕳

  Nini channelNini channelПре 3 дана
 • 😺 🙆🙆🙆

  Detective ElitePrime HighlightsDetective ElitePrime HighlightsПре 3 дана
 • 😅😅 😽😽😅😅😅

  Your GOD GamingYour GOD GamingПре 3 дана
 • 😋😋✔✔✔

  ELOSITOYOMUFFELOSITOYOMUFFПре 3 дана
 • MESH3l / مشعلMESH3l / مشعلПре 3 дана
 • 😚😚 🔰🔰

  Itz ShrimpyItz ShrimpyПре 3 дана
 • 🇪🇪😝😝😝 😂😂

  Harry PotterHarry PotterПре 3 дана
 • 😎😎😅 🇹🇹

  Parth MusicParth MusicПре 3 дана
 • 😛 😵 💕💕💕

  Zaz GamerZaz GamerПре 3 дана
 • 💔🗯🗯 🙏🙏

  Amzahyusuf 02Amzahyusuf 02Пре 3 дана
 • 😚😚😉😉😉🙍🙍🙍

  Technical Hasan 3MTechnical Hasan 3MПре 3 дана
 • OTR 👑

  Endri duljaEndri duljaПре 3 дана
 • Gang Boy😎

  El DoradoEl DoradoПре 3 дана
 • 👍👍👍👍👍👍👍👊👊👊👊👊👊👊një këng që meriton më shumë Like nga çka marrë...Por nuk kuptoj pse kaq shumë Dislike?....Noizy 👏👏👏✌

  𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛Пре 3 дана
 • Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21

  blend marevciblend marevciПре 3 дана
 • SHQIPE🇦🇱🤧

  Ilzan LimaniIlzan LimaniПре 3 дана
 • Kot

  Genta GentaGenta GentaПре 3 дана
 • otr noizy

  bejtush offcialbejtush offcialПре 3 дана
 • #OTR noizy sko isthu je sum bravo

  Ledjon hasanajLedjon hasanajПре 3 дана
 • Super keng 👌👌👌👌

  endriendriПре 3 дана
 • O c'a nona esht ky .. super ..akoma i reziston tregut .. 👌

  Arber QendriArber QendriПре 3 дана
 • Kta me venin tem shtyhen e me emrin tem ngjyhen Ule kryet e marrsho Jom King a kupto Ju Qi ropt shpulla gojes juve rrjesht njo ka njo

  X-MaNi _LyriXcsX-MaNi _LyriXcsПре 3 дана
 • guci guci puci puci 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  ENOSUPER PRO PROENOSUPER PRO PROПре 4 дана
 • 🔥

  endri11endri11Пре 4 дана
 • Noizy king Salam nga dibra madhe

  Arlum KerkutiArlum KerkutiПре 4 дана
 • 4,3 mln 🤯🤯🤯noizy king ❤❤❤❤❤

  Liljana LiliLiljana LiliПре 4 дана
 • Otr nuk osh gup por osh vllazni

  Irma HajdarajIrma HajdarajПре 4 дана
 • brv

  David ZekajDavid ZekajПре 4 дана
 • Hey kush po e degjon tani ne 10 maj

  Liljana LiliLiljana LiliПре 4 дана
  • Te gjith👌👌

   noizy taynanoizy taynaПре 8 сати
  • Te gjith🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇬🇷🇬🇷🇬🇷

   ds bossds bossПре 12 сати
  • 14 maj - lilit mos ju ndaj

   Genti cGenti cПре 17 сати
  • E paske emrin si mami jem

   Patriot CobajPatriot CobajПре дан
  • Ku i kam shqiptarët e gjermanisë? ❤️🇦🇱🇩🇪

   hen kohen koПре дан
 • -9M/10

  ALDIN THE [BEAST]ALDIN THE [BEAST]Пре 4 дана
 • 👑Vec vazhdo ty kap hetshoda 👑

  Shkelzen MujajShkelzen MujajПре 4 дана
 • 🇦🇱Tirana

  RDD2649 TEAM TRIXRDD2649 TEAM TRIXПре 4 дана
 • I’m from New Jersey and all the Albanians I know here love Noizy! He’s the best to ever do it #OTR

  Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideПре 4 дана
  • ai momenti kur e ke harru noizyn per pak kohe por kurre nuk te zhgenjen dhe e degjon prape 500x ne dite... fire !

   Ask to seduce MissAsk to seduce MissПре 3 дана
 • Ai se e sheh kete koment e bon like e ruajt ZOTI 😁😂🤣

  Shkelzen MujajShkelzen MujajПре 5 дана
 • Kishte vëllag toka pa mbiu fara

  Jurgen BezatJurgen BezatПре 5 дана
 • Noizy=super hit🔥🔥

  Matia MillaMatia MillaПре 5 дана
 • wow this is freestyle respsect from 🇸🇪

  ERD1ERD1Пре 5 дана
  • @Charming nowhere to hide where😍👌👑

   Orind GjonkuOrind GjonkuПре 8 сати
  • Ti rri mshqipri thu respect from suedia a kar o kar

   Killer REAPERKiller REAPERПре 3 дана
  • Gvg

   Endrit KadriuEndrit KadriuПре 4 дана
  • hur läget 🤑

   Bobi SweBobi SweПре 4 дана
  • Durrsi

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideПре 4 дана
 • Grosha 🤣🤣

  Sara CelaSara CelaПре 5 дана
 • 😎

  Erviol PutroErviol PutroПре 5 дана
 • WOW!!BOOMMM!!

  gaming Oltigaming OltiПре 5 дана
 • ❤️❤️❤️💋💞❤️❤️

  Kreku KrekuKreku KrekuПре 5 дана
 • SUPER LAL

  Game_Arena88 Arena88Game_Arena88 Arena88Пре 5 дана
 • Koul esht

  vasil margaritivasil margaritiПре 5 дана
 • Respect albenia 🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩

  Syed NahidSyed NahidПре 5 дана
 • ❤❤❤❤❤❤

  Brixhilda *Brixhilda *Пре 5 дана
 • ♡RESPEKTE NOYZI ♡OTR♡ PER JET ♡

  Kristjan GjiniKristjan GjiniПре 5 дана
 • OTR 👌👌🔥🔥

  Deti LlanaDeti LlanaПре 5 дана
 • Rreperi me i mir ne gjith boten 🌟🌟🪙🪙

  Alvin SharraAlvin SharraПре 5 дана
  • Respect from🇮🇳 ❤️🔥🔥

   Ask to seduce MissAsk to seduce MissПре 3 дана
 • 😘😘😘🤩🤩🤩🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Angela HaskoAngela HaskoПре 5 дана
 • 😘😘😘

  Angela HaskoAngela HaskoПре 5 дана
 • Durrsi

  Flavio PmĺepajFlavio PmĺepajПре 5 дана
 • 💞💞💞💞🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱#OTR

  Valmira AliaValmira AliaПре 5 дана
 • Ca mtha baba vath e bona dhe xhaden vet e zgjodha this hits me 🖤😌

  soinhu foitusoinhu foituПре 5 дана
  • Respekt from Bulgaria!!🇧🇬❤🇦🇱

   hen kohen koПре дан
 • Me i modhi nven i vetmi rreper qe ka bo .veshjet me emrin ilyrian .bravo

  Reli VezaReli VezaПре 5 дана
 • O mbret 👑👑👑👑 Ju nk jeni thjeshte fanca por kam lidhje me juu!🥰 Nonen mesdhetare por jam biri i dibranit ! 💪🏼 Ku eshte dibraaaa 👊🏻👊🏻👊🏻

  Kasandra PakoKasandra PakoПре 6 дана
 • 🖤🖤🖤🖤🖤👑👑👑👑

  Nini ShaipiNini ShaipiПре 6 дана
  • o nojz te rujt zoti familjen

   soinhu foitusoinhu foituПре 5 дана
 • The king❤️

  Amina MisiniAmina MisiniПре 6 дана
 • Rrespekte nga Brooklyn

  GeeGeeПре 6 дана
RSworld